Mobile Industrial Robots wyróżnił trzech partnerów

Mobile Industrial Robots wyróżnił trzech partnerów MiR

Mobile Industrial Robots (MiR), lider rynku autonomicznych robotów mobilnych (ang. autonomous mobile robots, AMR), przyznał tytuły „Excellent Partner” i „Excellent Partner+” piętnastu firmom z całego świata. W naszym regionie wyróżnienie otrzymały trzy przedsiębiorstwa – polski Astor, czeski Amtech i rumuński ALFA TEST SRL.

„Excellent Partner” stanowi wyraz uznania dla firm uzyskujących najlepsze wyniki sprzedażowe oraz wyróżniających się wiedzą i poziomem jakości obsługi klienta. Krakowski Astor uzyskał tytuł po raz drugi z rzędu.

Niedawno ogłaszaliśmy rekordowe wyniki finansowe za 2021 r. W naszym regionie wzrost wyniósł blisko 52%. Partnerzy mają ogromny udział w tym sukcesie. Z roku na rok widzimy ogromny postęp w podnoszeniu kompetencji dotyczących autonomicznych robotów mobilnych. W ślad za tym idzie rozszerzanie portfolio usług dla klientów i realizowanie coraz bardziej złożonych projektów. Wierzymy, że z takimi partnerami na pokładzie jesteśmy w stanie zapewniać klientom z różnych branż prostą i skuteczną drogę do robotyzacji procesów intralogistycznych – mówi Jesper Sonne Thimsen, dyrektor sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Mobile Industrial Robots.

MiR jest dla nas bardzo ważnym partnerem i niezmiernie cieszy nas to wyróżnienie. Wyraźnie widzimy wzrost zainteresowania autonomicznymi robotami mobilnymi w Polsce. Klienci, którzy rozpoczęli robotyzację intralogistyki z jednym robotem, często rozbudowują projekty i floty robotów MiR oraz integrują je z innymi rozwiązaniami z obszaru automatyzacji – mówi Łukasz Mąka, zastępca dyrektora oddziału Astor Kraków, menedżer ds. robotów mobilnych MiR w firmie Astor w latach 2018-2021. – Jakiś czas temu otworzyliśmy showroom inteligentnej robotyki i stale rozszerzamy nasz zespół oraz kompetencje w zakresie autonomicznych robotów mobilnych.

Pod koniec lutego dwaj polscy partnerzy MiR: Astor i ProCobot, nawiązali współpracę w zakresie dostarczania robotów MiR. Partnerstwo jest odpowiedzią na szybki rozwój robotyzacji intralogistyki w lokalnych przedsiębiorstwach.

Źródło: MiR

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę