elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Joerg Theis pokieruje B&R

ABB
Reklama
Reklama

Decyzją ABB Joerg Theis z dniem 1 kwietnia 2021 r obejmie stanowisko prezesa Dywizji Automatyki Maszyn ABB (B&R). Zastąpi on Clemensa Sagera, który zarządzał Dywizją tymczasowo, od 1 stycznia 2021 r.

Theis ma za sobą 23 lata pracy w ABB. Posiada duże doświadczenie w automatyzacji procesów i zakładów w branży dóbr konsumpcyjnych, farmaceutycznej, żywności i napojów, branż hybrydowych oraz w motoryzacji – głównie w zakresie rozwoju oferty usług cyfrowych.

Reklama

Mieszkał i pracował w Europie oraz Azji, a ostatnio pełnił funkcję szefa Dywizji Automatyki Procesowej ABB dla branż energetycznych, z siedzibą w Singapurze. Obecnie Theis planuje relokację z Singapuru do centrali B&R w Eggelsbergu (Austria). Theis ma dyplom inżyniera chemika Fachhochschule Aachen (Niemcy). Jest obywatelem Niemiec. Ma żonę oraz dwójkę dzieci.

Reklama

Źródło: ABB

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama