Infor po raz kolejny na pozycji lidera w raporcie Gartner Magic Quadrant

Infor na pozycji lidera w raporcie Gartner Magic Quadrant Infor

Infor otrzymał również najwyższe noty w trzech przypadkach zastosowań praktycznych w towarzyszącym raporcie Gartner Critical Capabilities dotyczącym Cloud ERP dla przedsiębiorstw zorientowanych na produkt.

Infor, specjalizujący się w rozwiązaniach chmurowych dla przemysłu ogłosił, że Gartner uplasował go na pozycji Lidera w Magicznym Kwadrancie na rok 2022 w kategorii Chmurowych Systemów ERP dla przedsiębiorstw zorientowanych na produkt. 

Infor ogłosił również, że otrzymał najwyższe noty w raporcie Kluczowych zdolności dla Chmu­rowych Systemów ERP dla przedsiębiorstw zorientowanych na produkt, towa­rzyszącym Magicznemu Kwadrantowi, w trzech przypadkach praktycznych: zastosowania systemów ERP w średnich przedsiębiorstwach, w produkcji procesowej oraz w produkcji dyskretnej. Infor otrzymał ponadto od Gartner drugą najwyższą ocenę w kategorii praktycznego przypadku zastosowania ERP w dystrybucji towarów.

Umieszczenie firmy Infor na pozycji lidera w tym Magicznym Kwadrancie Gartnera zostało oparte na ocenie zdolności do realizacji i kompletności wizji firmy.

 Jesteśmy dumni z ponownego umieszczenia nas na pozycji lidera w Magicznym Kwadrancie Gartnera oraz najwyższych ocen w trzech przypadkach praktycznego zastosowania w towarzyszącym raporcie Kluczowych zdolności – stwierdza Soma Somasundaram, dyrektor ds. technologii i prezes ds. produktów w Infor. – Jako organizacja o bogatym i przekrojowym doświadczeniu, Infor stara się dostarczać zalecane procesy branżowe w ra­mach swoich produktów, co skraca czas uzyskania wartości przez naszych klientów. Wierność tej zasadzie ogranicza dostosowania,zmienność, czas wdrożenia i koszty. Nasi klienci mogą wdrażać specyficzne dla swojej branży nieszablonowe rozwiązania w chmurze, jak również szybko i łatwo przyswajać nowe funkcje – dodaje Soma Somasundaram.

W raporcie 2022 Magic Quadrant for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises Gartner zauważa, że „organizacje zorientowane na produkt szybko przyjmują [zastosowania] chmurowych systemów ERP z doskonałą automatyzacją procesów i możliwościami analitycznymi. Liderzy w zakresie zastosowań powinni wykorzystać Magiczny Kwadrant do oceny dostawców chmury ERP w ramach strategii kompozytowej, która podkreśla standaryzację i zwinność”.

Rozwiązania Infor CloudSuite są dopasowane do potrzeb danej branży i dostarczane jako usługi w chmurze poprzez bezpieczną i skalowalną infrastrukturę Amazon Web Services (AWS). Oprogramowanie Infor CloudSuites wykorzystuje czołową platformę technologiczną Infor, Infor OS, aby zapewnić użytkownikom nowe doświadczenia, integrację i przepływy pracy – co może pomóc w zwiększeniu produktywności i współpracy.

Źródło: Infor

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę