HMS Networks: nowe rozwiązania zdalnej łączności marki Ewon

HMS Networks: nowe rozwiązania zdalnej łączności marki Ewon HMS Networks

Od 17 kwietnia HMS Networks wzmacnia swoje rozwiązania w zakresie zdalnej łączności, prezentując pod marką Ewon niedawno nabyte oprogramowanie WEBfactory i4connected oraz i4scada. Nowa oferta zapewnia konstruktorom maszyn i ich klientom kompleksowe rozwiązanie IIoT, które gromadzi dane z maszyn i prezentuje je za pomocą łatwego w użyciu interfejsu internetowego.

Oferta Ewon firmy HMS Networks obejmuje najczęściej używane na świecie rozwiązania do zdalnej łączności z maszynami, które umożliwiają bezpieczny, zdalny dostęp do wyposażenia produkcyjnego oraz gromadzenie danych w celu proaktywnej i wydajnej konserwacji maszyn.

Dzięki nowym rozwiązaniom programowym i4 konstruktorzy maszyn oraz ich użytkownicy będą mogli wizualizować w interfejsie sieciowym dane zebrane z podłączonych maszyn w celu usprawnienia podejmowania decyzji, kontroli i obsługi, minimalizując w ten sposób ryzyko powstania kosztownych przestojów maszyn i systemów.

Jak to działa?

Gdy tylko bramka Ewon — Flexy lub Netbiter — zostanie zainstalowana i połączona z maszyną, oprogramowanie Ewon i4connected może rozpocząć pracę. Rozwiązanie i4connected zbiera dane z bramek Ewon i prezentuje je użytkownikowi w przystępny sposób za pomocą przejrzystego interfejsu graficznego. Złożone procesy przemysłowe są wizualizowane w prostej formie, umożliwiając użytkownikowi bezpieczne łączenie się i uzyskiwanie danych z zakładów, budynków, maszyn, urządzeń i czujników. Za pomocą i4connected dane mogą być wizualizowane i analizowane w czasie rzeczywistym, pomagając użytkownikowi w podejmowaniu decyzji opartych na wiarygodnych informacjach i przeprowadzaniu konserwacji zapobiegawczej.

Dodatkowo, dzięki rozwiązaniu Ewon i4scada, właściciele zakładów i integratorzy systemów korzystają z oprogramowania SCADA opartego w pełni na interfejsie sieciowym, które pomaga poprawić na miejscu wydajność złożonych procesów przemysłowych w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie i4scada umożliwia podejmowanie decyzji opartych na wiarygodnych danych w celu uzyskania wyższej wydajności i lepszej optymalizacji kosztów.

To zintegrowane podejście łączy nasze udane bramki Ewon Flexy i Netbiter z najnowocześniejszym oprogramowaniem i4connected. Konstruktorzy maszyn i użytkownicy będą mogli łatwo odblokować i wykorzystać cenne dane zbierane z wyposażenia produkcyjnego, aby poprawić wydajność operacyjną i obniżyć koszty. Skrót HMS oznacza „Hardware Meets Software”, a to zintegrowane rozwiązanie jest tego doskonałym przykładem — mówi Alexander Hess, dyrektor generalny jednostki biznesowej Ewon HMS Networks.
 
Źródło: HMS Networks

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę