HMS Networks wprowadza na rynek rozwiązanie Ewon Talk2M Visualization

HMS Networks wprowadza na rynek Ewon Talk2M Visualization HMS Networks

Dzięki Talk2M Visualization konstruktorzy i użytkownicy uzyskują szybkie i opłacalne narzędzie do wizualizacji danych maszynowych oraz otrzymują zestawienia danych historycznych w połączeniu z powiadomieniami i raportami. To gotowe rozwiązanie IoT ułatwia i usprawnia procesy decyzyjne związane z maszynami i sprzętem.

 

Wyższe wymagania stawiane konstruktorom maszyn

Maszyny przemysłowe muszą być serwisowane i mieć zapewnione wsparcie przez cały okres eksploatacji, ale ich konserwacja może stać się kosztowna ze względu na rosnące oczekiwania klientów w zakresie wsparcia technicznego oraz fakt, że przestoje maszyn stają się nieakceptowalne dla ich użytkowników. Dodatkowo konstruktorzy maszyn chcą, aby technicy serwisowi zarządzali większą liczbą wyposażenia i sprzętu. Dlatego, aby zachować konkurencyjność, muszą oni ulepszać swoje maszyny za pomocą najnowocześniejszej infrastruktury pomocniczej.

Kluczem do wykorzystania zalet płynących z rosnącej bazy klientów — bez podnoszenia kosztów — jest możliwość pełnego wglądu w wydajność i stan maszyn. Dzięki wizualizacji cennych danych maszynowych konstruktorzy i technicy serwisowi uzyskują informacje i spostrzeżenia konieczne do poprawy wsparcia i podejmowania lepszych decyzji.

Nowa funkcjonalność wizualizacji danych w chmurze Ewon

Nowa funkcjonalność Talk2M Visualization umożliwia konstruktorom maszyn łatwą wizualizację danych maszynowych w celu badania trendów, tworzenia zestawień, konfigurowania alarmów i zapewniania kontrolowanego przez użytkownika dostępu do dowolnego aspektu funkcjonowania urządzeń klientów. Dane maszynowe są gromadzone przez bramkę Ewon Flexy, która z kolei jest połączona ze sprawdzonym i zaufanym, przemysłowym rozwiązaniem chmurowym Ewon Talk2M. Obecnie już ponad 400 000 maszyn jest podłączonych za pomocą Talk2M.

Dzięki tej nowej funkcji wizualizacji konstruktorzy maszyn otrzymują wyrafinowane, bezpieczne i kompletne rozwiązanie wsparcia, nawet jeśli ich firma jest niewielka — mówi Sébastien Thinnes, dyrektor ds. produktu i marketingu w HMS Networks Business Unit Ewon.
 
Źródło: HMS Networks

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę