Heilind dostarcza ponad 9 000 produktów firmy Heyco Products

Heilind

Heilind Electronics, firma specjalizująca się w rozwiązaniach złączeniowych, rozszerza swoją ofertę o asortyment firmy Heyco Products – producenta w obszarze zarządzania okablowaniem oraz komponentów elektromechanicznych wykonanych z plastiku i metalu.

Firma Heyco Products oferuje ponad 9 000 artykułów, w tym zapinki do kabli, pierścienie wzmacniające, zaciski odciążające, zaślepki, tuleje, podkładki dystansowe do płytek PCB, podkładki dystansowe pod diody LED i śruby dystansowe. Produkty dostępne są z magazynu Heilind, dostarczane w ilościach dostosowanych do indywidualnych potrzeb już od 1 szt.

Produkty Heyco charakteryzują się wysoką jakością materiałów i niskimi kosztami produkcji. Dlatego, nawet te tanie, wykonane na zamówienie produkty, jak np. podkładki dystansowe do płytek PCB, można montować w specjalistycznych urządzeniach. Heilind oferuje wsparcie techniczne oraz szybkie dostawy próbek na potrzeby projektowe. Warto zauważyć, że Heilind i Heyco od kilku już lat prowadzą pomyślną współpracę w Ameryce Północnej.

Heilind w nadchodzących tygodniach otworzy nowy zakład w Polsce, tak by być bliżej swoich cenionych klientów z rynków Europy Środkowej i Wschodniej. Informacje o rozwoju naszej firmy w Polsce będziemy sukcesywnie aktualizować.

Źródło: Heilind

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę