Firma Elfa Distrelec podpisała umowę z marką Torex

Firma Elfa Distrelec podpisała umowę z marką Torex Adobe Stock – Studio-Fi

Distrelec Group, do której należy Elfa Distrelec, czołowy europejski dystrybutor elektroniki i komponentów elektronicznych, rozszerza swoje portfolio o japońskiego specjalistę układów scalonych małej mocy. Współpraca ta dodatkowo wzmacnia szeroką ofertę produktową firmy.

Torex to profesjonalna grupa specjalizująca się w opracowywaniu analogowych układów scalonych CMOS. Oferowane przez markę komponenty charakteryzują się niskim poborem mocy, zajmują niewiele miejsca i stanowią wszechstronne rozwiązanie do zastosowań między innymi w przemyśle, automatyce, pojazdach elektrycznych, IoT i urządzeniach ubieralnych.

W ciągu ostatnich kilku tygodni w sklepie internetowym Elfy Distrelec pojawiło się 395 różnych produktów Torex. Klienci mogą już teraz składać zamówienia online na rozmaite dyskretne półprzewodniki i układy scalone: mikro konwertery DC/DC, regulatory napięcia LDO i przełączniki dystrybucji mocy.

To świetna wiadomość zarówno dla Elfy Distrelec, jak i marki Torex – mówi Lucy Henshaw, menedżerka produktu z zakresu półprzewodników, komponentów pasywnych i optoelektroniki w Elfie Distrelec. – To dobre rozwiązanie pod względem komercyjnym i cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować europejskiemu rynkowi szereg wysokiej jakości rozwiązań półprzewodnikowych o niskim poborze mocy w atrakcyjnej cenie.

Źródło: Elfa Distrelec

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę