Farnell autoryzowanym dystrybutorem przełączników precyzyjnych Grayhill

Farnell autoryzowanym dystrybutorem Grayhill Grayhill

Farnell ogłasza, że został autoryzowanym dystrybutorem firmy Grayhill, wiodącego producenta precyzyjnych przełączników stosowanych w szerokiej gamie rozwiązań z zakresu interfejsów człowiek–maszyna (HMI). Nowa współpraca oferuje klientom Farnell szybką dostawę szerokiej gamy wysokiej jakości produktów HMI do zastosowania w systemach OEM w regionach EMEA i APAC. Dostępne produkty obejmują kodery optyczne i joysticki, przełączniki obrotowe, klawiatury, przyciski oraz enkodery dotykowe.

Do portfolio Farnell dołączyła firma specjalizująca się w optymalizacji interfejsów haptycznych (dotykowych). Ich zaawansowane konstrukcje sprawiają, że produkty Grayhill są regularnie stosowane w precyzyjnych urządzeniach medycznych i aplikacjach związanych z obroną oraz ochroną, w tym w radiotelefonach dla służb ratowniczych, a także przez producentów luksusowych samochodów oraz wytrzymałych interfejsów dla pojazdów terenowych.

Rozwój haptyki w dziedzinie ekranów dotykowych i wielu innych urządzeń do obsługi interfejsów człowiek–maszyna to dziedzina, w której firma Grayhill ma duże doświadczenie. Ich linia produktów obejmująca przełączniki obrotowe i kodery umożliwi programistom oraz producentom OEM dostęp do najlepszych komponentów dla ich projektów, a także dostawę z naszych magazynów w krótkim czasie. Dodanie asortymentu Grayhill rozszerza naszą ofertę  komponentów i umacnia pozycję Farnell jako lidera w zakresie usług oraz wsparcia w tych obszarach – powiedział Keith Forbes, globalny manager produktowy segmentu przełączników w firmie Farnell.

Nowa umowa umożliwi dostarczanie produktów Grayhill w regionie EMEA i APAC z zaletami, jakie wiążą się z lokalną dostępnością. Nasze produkty oferują klientom precyzję i funkcjonalność w wyświetlaczach dotykowych, klawiaturach i przełącznikach obrotowych, które mogą obsługiwać wiele języków oraz konfiguracji produktów końcowych, a wszystko to wsparte jest doświadczeniem i historią innowacji firmy Grayhill – dodała Karen Entriken, dyrektor ds. marketingu w Grayhill.

Źródło: Farnell 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę