Farnell autoryzowanym dystrybutorem E-Switch

Farnell autoryzowanym dystrybutorem przełączników E-Switch Farnell

Firma Farnell podpisała nowe porozumienie dystrybucyjne z E-Switch, które umożliwi klientom w regionach EMEA i APAC zakup szerokiej gamy przełączników elektromechanicznych z jednego, wygodnego i zaufanego źródła.

E-Switch oferuje jedno z najszerszych portfolio przełączników na rynku, w tym przełączniki dotykowe, kołyskowe, przyciskowe, wandalodporne, pojemnościowe, detektorowe, DIP, z blokadą kluczykową, nawigacyjne, obrotowe, obrotowe DIP, suwakowe, migowe, uchylne, bistabilne i spustowe. 
 
Dodanie produktów E-Switch do portfolio komponentów elektromechanicznych Farnell zapewnia klientom dostęp do kilku tysięcy opcji przełączników do użytku w szerokim spektrum zastosowań, takich jak przemysł, elektronika użytkowa, sprzęt AGD i komercyjny, medycyna i opieka zdrowotna, telekomunikacja/serwery i transport. Klienci będą mogli uzyskać dostęp na przykład do przełączników deski rozdzielczej do zastosowań w rolnictwie, pojazdach terenowych, morskich i wodnych, a także do śledzenia i monitorowania floty pojazdów komercyjnych. 

Wiele przełączników E-Switch można dostosować do konkretnych wymagań, a rocznie pojawia się od dziewięciu do dwunastu nowych produktów w tej kategorii.

​E-Switch z siedzibą w Minneapolis (w amerykańskim stanie Minnesota) od 1979 r. dostarcza wysokiej jakości przełączniki elektromechaniczne na rynek przemysłowy, elektroniczny, medyczny, audiowizualny, AGD i oprzyrządowania.

Oprócz dostarczania klientom szerokiego wyboru przełączników elektromechanicznych, E-Switch udostępnia również dokumentację pisemną i wideo, zapewniając inżynierom najbardziej aktualne informacje o modelach, karty danych produktów oraz profesjonalne certyfikaty.

Pełna gama produktów E-Switch jest już dostępna w magazynach Farnell w regionie EMEA i element14 w regionie APAC.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę