Targi Energetab 2021 coraz bliżej

EnergeTab 2021 coraz bliżej. Odbędą się w połowie września Pixabay

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2021 odbędą się w dniach od 14 do 16 września br. na terenie ZIAD Bielsko-Biała. To największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, a tym samym miejsce jednych z ważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami czy dostawcami usług – zarówno ludźmi z Polski, jak i z zagranicy.

W tegorocznych targach weźmie udział ponad 270 wystawców, których ekspozycje zostaną zlokalizowane na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych. W ramach tegorocznych targów zakres tematyczny zostanie podzielony na specjalne strefy, takie jak: Strefa Odnawialnych Źródeł Energii – OZE, Strefa Elektromobilności – SEL, i Strefa Praktycznych Pokazów Technologii Elektrycznych – SPP.

EnergeTab 2021 to także liczne prezentacje promocyjne wystawców oraz zorganizowane wraz z partnerami branżowymi konferencje, takie jak: konferencja „Sprawiedliwa transformacja energetyczna”, konferencja „Fotowoltaika dziś i jutro”, konferencja „Plany rozwojowe elektroenergetycznych sieci przesyłowych dystrybucyjnych” czy konferencja „Zastosowanie robotów w przemyśle elektromaszynowym i energetyce”.

W wybranych konferencjach będzie można też uczestniczyć zdalnie, po uprzednim zgłoszeniu (zarejestrowaniu) zainteresowania. Podczas targów zostanie ogłoszone rozstrzygnięcie konkursu nagradzającego prestiżowymi medalami i pucharami za „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców. Dla zwiedzających wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja.

Źródło: ZIAD Bielsko-Biała

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę