elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Targi Energetab 2021 coraz bliżej

Pixabay
Reklama
Reklama

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2021 odbędą się w dniach od 14 do 16 września br. na terenie ZIAD Bielsko-Biała. To największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, a tym samym miejsce jednych z ważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami czy dostawcami usług – zarówno ludźmi z Polski, jak i z zagranicy.

W tegorocznych targach weźmie udział ponad 270 wystawców, których ekspozycje zostaną zlokalizowane na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych. W ramach tegorocznych targów zakres tematyczny zostanie podzielony na specjalne strefy, takie jak: Strefa Odnawialnych Źródeł Energii – OZE, Strefa Elektromobilności – SEL, i Strefa Praktycznych Pokazów Technologii Elektrycznych – SPP.

Reklama

EnergeTab 2021 to także liczne prezentacje promocyjne wystawców oraz zorganizowane wraz z partnerami branżowymi konferencje, takie jak: konferencja „Sprawiedliwa transformacja energetyczna”, konferencja „Fotowoltaika dziś i jutro”, konferencja „Plany rozwojowe elektroenergetycznych sieci przesyłowych dystrybucyjnych” czy konferencja „Zastosowanie robotów w przemyśle elektromaszynowym i energetyce”.

Reklama

W wybranych konferencjach będzie można też uczestniczyć zdalnie, po uprzednim zgłoszeniu (zarejestrowaniu) zainteresowania. Podczas targów zostanie ogłoszone rozstrzygnięcie konkursu nagradzającego prestiżowymi medalami i pucharami za „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców. Dla zwiedzających wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja.

Źródło: ZIAD Bielsko-Biała

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama