Elfa Distrelec powiększa ofertę automatyki przemysłowej

Elfa Distrelec powiększa ofertę automatyki przemysłowej Elfa Distrelec

Elfa Distrelec dodaje do swojej oferty ponad 100 produktów przemysłowych marki Molex. Zapewniając swoim klientom dostęp do tych produktów, Elfa Distrelec umacnia swoją pozycję w sektorze automatyki przemysłowej. 

Sześć linii produktów marki Molex jest już dostępnych na stronie Elfy Distrelec. Zamówienia wysyłane będą bezpośrednio z magazynów firmy, skracając tym samym czas oczekiwania na dostawę. W niektórych regionach klienci mogą skorzystać z opcji dostawy następnego dnia. Wśród dostępnych produktów znajdują się złącza zaworowe mPn DIN, pasywne skrzynki przyłączeniowe MPIS, złącza GWconnect do pracy w trudnych warunkach, a także złącza Brad mini-change, micro-change (M12) i nano-change (M8). 

Elfa Distrelec powiększa ofertę automatyki przemysłowej zdjęcie w treści artykułu

Na uwagę zasługują również okrągłe złącza męsko-męskie M12 o stopniu ochrony IP67, przeznaczone do zastosowań w automatyce przemysłowej, wymagających bezpiecznej transmisji sygnałów i prądu. Złącza są wyposażone w zakończone na obu końcach zestawy przewodów przemysłowych oraz pięciometrowy, zielony przewód o średnicy żyły 22 mm odporny na żużel spawalniczy i oleje (WSOR). Zestawy przewodów Brad M8 i M12 o stopniu ochrony IP67, wyposażone w radełkowane nakrętki sześciokątne, mają pięć biegunów i orientację żeńską (prostą) do pigtaila. Wykorzystują czarny, nieekranowany kabel WSOR 22 AWG o długości 5 metrów.

Elfa Distrelec powiększa ofertę automatyki przemysłowej zdjęcie w treści artykułu

Wprowadzenie najwyższej jakości rozwiązań połączeniowych marki Molex do naszej oferty to wyraz naszego zaangażowania w zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie łączności w sektorach automatyki przemysłowej, motoryzacji i transportu materiałów. Produkty marki są zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach, a dzięki zastosowaniu jednego kabla i wielu różnych zakończeń stanowią ekonomiczne rozwiązanie – powiedział David Wood, dyrektor ds. zarządzania produktami i marketingu dostawców w Elfie Distrelec.

Źródło: Elfa Distrelec

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę