CyberScope firmy NetAlly już dostępny w Elfa Distrelec

CyberScope firmy NetAlly już dostępny w Elfa Distrelec Elfa Distrelec

Elfa Distrelec, marka handlowa RS Group, dodaje do swojego portfolio nowy tester sieci Ethernet i analizator bezpieczeństwa CyberScope firmy NetAlly. Współpraca ta jest kolejnym krokiem do wzmocnienia szerokiej oferty firmy w zakresie sieci, danych i komunikacji.

CyberScope to podręczny analizator bezpieczeństwa cybernetycznego stworzony z myślą o przedsiębiorstwach przywiązujących dużą wagę do zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Urządzenie pozwala zająć się krytyczną kwestią luk w warstwach dostępu do sieci, jakie mogą mieć wpływ na każdą organizację, od rozległych kampusów po małe biura.

CyberScope zapewnia szczegółową analizę sieci, identyfikuje jej słabe punkty i pozwala wykryć zagrożenia, zanim doprowadzą one do poważnych problemów. Zintegrowana technologia Nmap (Network Mapper) umożliwia skanowanie i mapowanie urządzeń sieciowych, dostarczając szczegółowych informacji na temat otwartych portów, wersji usług i systemów operacyjnych. Z kolei funkcja AirMapper Site Survey pozwala przekształcić dowolny plik PDF z planem piętra lub obrazem w szczegółową mapę lokalizacji RF, mapując obecność urządzeń Wi-Fi i BLE oraz dostępnych klientów za pomocą mapy cieplnej. CyberScope ma możliwość wykrywania topologii sieci, jednocześnie przeprowadzając analizy Nmap zidentyfikowanych urządzeń, gdy drugie radio zarządzające jest podłączone do sieci.

W dobie coraz częstszych i bardziej złożonych ataków internetowych, Elfa Distrelec oferuje rozwiązanie, które zapewniają spokój administratorom sieci.

Jesteśmy bardzo podekscytowani włączeniem CyberScope do naszego portfolio. Dzięki temu nasi klienci będą mogli zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa swoich sieci. Daje im to gwarancję, że warstwy dostępu i strony internetowe są bezpieczne oraz w pełni zgodne z najnowszymi przepisami branżowymi. CyberScope to narzędzie, które umożliwia organizacjom proaktywne identyfikowanie słabych punktów i reagowanie na potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa – powiedział Dominic Devlin, starszy menedżer produktu w Elfie Distrelec.

Źródło: Elfa Distrelec

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę