Elfa Distrelec nawiązała współpracę z marką Teltonika Networks

Elfa Distrelec nawiązała współpracę z marką Teltonika Networ Teltonika Networks

Grupa Distrelec, do której należy Elfa Distrelec, jeden z czołowych europejskich dystrybutorów elektroniki i komponentów elektronicznych, wprowadza do swojego portfolio markę Teltonika Networks, specjalizującą się w dziedzinie łączności sieci przemysłowych. Współpraca ta jest kolejnym krokiem do umocnienia szerokiej oferty produktowej firmy.

Teltonika Networks jest znana na całym świecie ze swojego wieloletniego doświadczenia w zakresie badań i rozwoju technologii oraz produkcji zaawansowanego sprzętu do łączności sieciowej. Firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu IoT, M2M, Przemysłu 4.0, inteligentnych miast i zielonej energii zdobyła renomę producenta najwyższej jakości produktów. Jej przewaga wynika z pełnej kontroli nad całym cyklem życia produktu, co zapewnia jej elastyczność niezbędną w dynamicznej sytuacji na rynku. Dzięki temu firma może zagwarantować swoim klientom niezawodność, bezpieczeństwo i łatwe w obsłudze rozwiązania. 

W ostatnich tygodniach Elfa Distrelec wprowadziła do swojego katalogu 14 nowych produktów marki Teltonika z zakresu przemysłowych rozwiązań infrastruktury sieciowej, w tym routery przemysłowe, przełączniki PoE i bramy sieciowe.

– To świetna wiadomość zarówno dla Elfy Distrelec, jak i Teltonika Networks – mówi Charlotte Kennedy, szefowa działu zarządzania kategoriami w Elfie Distrelec. – Jest to dla nas doskonałe połączenie pod względem komercyjnym i cieszymy się, że możemy zaoferować europejskiemu rynkowi szereg wysokiej jakości, niezawodnych rozwiązań w zakresie infrastruktury sieciowej.

Źródło: Elfa Distrelec

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę