Czy program "Mój prąd" wpłynie na biznes ML System?

pixabay-Glorialchemica

Dla klientów zainteresowanych uczestnictwem w programie "Mój prąd" została uruchomiona sprzedaż modułów fotowoltaicznych. ML System jest spółką, która jako jedyna proponuje kolorowe panele.

- Mocne fundamenty finansowe, sprawdzony model działania, status spółki publicznej oraz zaawansowanie technologiczne organizacji pozwalają dostrzec w ML System profesjonalnego partnera wśród klientów B2C - podkreśla Dawid Cycoń, prezes ML System. Dotychczas spółka zamontowała panele fotowoltaiczne na dachach ponad 4 000 domów. Łączna, zainstalowana w ten sposób moc to ponad 12 MW, co pozwala generować

7 mln zł oszczędności rocznie

Ponadto spółka dostarczyła panele do kilkunastu farm fotowoltaicznych zlokalizowanych  w całej Polsce, m.in.: MPWiK w Rzeszowie, Zamek Królewski w Niepołomicach, PWiK w Olsztynie, MPGK w Stargardzie. Obecnie realizuje projekt o wartości 40 mln netto  dla MPWiK w Warszawie.

Doświadczenie osiągnięte podczas realizacji umów B2B także jest niebagatelne. Wystarczy wspomnieć, że z rozwiązań fotowoltaicznych ML System korzystają m.in.: Uniwersytet Medyczny w Warszawie, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Uniwersytet Wrocławski, Kielecki Park Technologiczny, Tauron w Krakowie i Gliwicach, czy Filharmonia Podkarpacka. Po fotowoltaikę produkcji spółki sięgają także odbiorcy zagraniczni, np. Szpital University College w Londynie, Romande Energie Office w Morges w Szwajcarii.

ML System proponuje klientom indywidualnym pełne wsparcie

Budżet rządowego programu „Mój prąd” ma wynieść 1 mld zł, a pojedynczy prosument może ubiegać się o dofinansowanie do 5 tys. zł. - Przy zakładanej cenie instalacji rzędu 20 tys. zł krystalizuje się rynek o wartości 4 mld zł. Oferujemy moduły wytworzone w Polsce, w podrzeszowskim Zaczerniu, w fabryce spółki. Do produkcji wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały od renomowanych dostawców. Naszą przewagę konkurencyjną dostrzegamy nie tylko w jakości wykonania fotowoltaiki, a także w rozpiętości oferty. Jako jedyni na rynku proponujemy kolorowe panele - na życzenie klienta w dowolnie wybranej barwie - oraz wytrzymałe i wysokowydajne moduły dedykowane systemowym zadaszeniom tarasów i miejscom postojowym - tzw. „carportom” - wskazuje Dawid Cycoń. 

Źródło: ML System

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę