Axis prezentuje nowe kamery kopułkowe

Axis prezentuje nowe kamery kopułkowe Axis Communications

Axis Communications wprowadza na rynek trzy kamery kopułkowe AXIS P3265-V/-LV/-LVE wyposażone w procesor DLPU, który umożliwia korzystanie z inteligentnych aplikacji opartych na głębokim uczeniu na brzegu sieci. Każde z urządzeń zapewnia znakomitą jakość obrazu, a rozdzielczość 2 MP i szybkość transferu do 60 kl/.s gwarantuje wierne odwzorowanie szczegółów.

W modelach osadzony został zmiennoogniskowy obiektyw o polu widzenia 100–360 stopni, umożliwiający dowolne regulowanie ogniskową bez utraty perspektywy. Te wszechstronne urządzenia zaprojektowano tak, aby łatwo wtapiały się w każde otoczenie i stwarzały szerokie możliwości ich zastosowania.

Kamery AXIS P3265-V/-LV/-LVE wyposażono w  najnowsze technologie Axis. Urządzenia posiadają fabrycznie zainstalowaną aplikację AXIS Object Analytics, która umożliwia niezawodną klasyfikację osób i pojazdów, zmniejszając do minimum liczbę fałszywych trafień. Dzięki technologiom Axis Lightfinder 2.0 i Axis Forensic WDR kamery zapewniają realistyczne kolory i wierne odwzorowanie szczegółów w trudnych warunkach oświetleniowych lub niemal całkowitej ciemności.

Ponadto w urządzeniach fabrycznie zainstalowano dodatkowe zabezpieczenia, takie jak funkcja Axis Edge Vault, chroniąca przed nieautoryzowanym dostępem i zabezpieczająca system operacyjny kamer. Wbudowane w kamery kopułkowe złącza audio i we/wy pozwalają na integrację kamer z urządzeniami peryferyjnymi, na przykład z mikrofonem zewnętrznym, co zwiększa użyteczność systemu.

Źródło: Axis Communications

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę