Finder Polska Sp. z o.o.
Finder Polska Sp. z o.o.

Finder Polska Sp. z o.o.

Malwowa 126, 60-175 Poznań, PL

http://www.findernet.com

O FIRMIE

Finder jest wiodącym w Europie producentem przekaźników z czterema zakładami produkcyjnymi: w Almese (Włochy), Sanfront (Włochy), S. Jean de Maurienne (Francja) oraz w Walencji (Hiszpania). Firma została założona w 1954 roku we Włoszech przez inżyniera Piero Giordanino. Pomimo globalnego zasięgu nadal pozostaje firmą rodzinną. Globalna sieć sprzedaży i dystrybucji pozwala zaopatrywać się w nasze produkty na całym świecie. Posiadamy 6 oddziałów zajmujących się sprzedażą na terenie Włoch i 23 filie rozsiane po całym globie. Produkty na rynek polski dostarczamy od początku lat 90. ubiegłego wieku. W 2016 powstała spółka zależna Finder Polska z siedzibą w Poznaniu. Jest to kolejny kamień milowy w historii firmy i działanie w celu ugruntowania pozycji i marki na lokalnym rynku.

Finder produkuje przekaźniki elektromechaniczne w Europie od 1954 r. i posiada najszerszy zakres dopuszczeń jakościowych wśród wszystkich producentów przekaźników.

Jakość, innowacyjność, ciągłe badania i najnowocześniejsze technologie są siłami napędzającymi międzynarodowy sukces Findera. Dzięki międzynarodowej sieci sprzedaży obejmującej 23 przedstawicielstwa krajowe i ponad 80 wyłącznych dystrybutorów, produkty Finder są eksportowane na cały świat.

Oferta:

 

Gama asortymentu firmy obejmuje ponad 12,5 tys. produktów z grup przekaźników dla przemysłu, modułów interfejsowych, przekaźników nadzorczych, czasowych, do zastosowań w instalacjach komercyjnych i mieszkaniowych oraz całą gamę gniazd i akcesoriów. Oferta podzielona jest na następujące kategorie:

Przekaźniki:
Przekaźniki PCB
Przekaźniki przemysłowe
Przekaźnikowe moduły sprzęgające
Przekaźniki półprzewodnikowe (SSR)
Przekaźniki z wymuszonym prowadzeniem styków
Przekaźniki czasowe
Przekaźniki nadzorcze

Komponenty automatyki przemysłowej i budynkowej:
Mierniki zużycia energii
Zasilacze
Urządzenia przeciwprzepięciowe (SPD)
Termoregulacja przemysłowa
Przekaźniki impulsowe
Wyłączniki zmierzchowe
Czujniki ruchu
Wielofunkcyjne automaty do klatek schodowych
Zegary sterujące
Ściemniacze
Styczniki modułowe
Programowalne termostaty pokojowe
Produkty dla kolejnictwa i fotowoltaiki

Najbardziej rozpoznawalnymi elementami są przekaźniki przemysłowe oraz modułowe przekaźniki sprzęgające i przekaźniki czasowe. Jednak coraz większe sukcesy Finder odnosi w szerzej rozumianej branży automatyki za pośrednictwem rozwoju takich produktów, jak przekaźniki do obwodów bezpieczeństwa, półprzewodnikowe, nadzorcze, zasilacze, ograniczniki przepięć, liczniki energii oraz osprzęt do kontroli temperatury w obudowach i szafach sterowniczych. Finder znany jest nie tylko z automatyki przemysłowej, ale jest rozpoznawalnym graczem w szeroko rozumianej branży komponentów elektrycznych do obiektów mieszkalnych i handlowych, która rozciąga się na sterowanie oświetleniem, ściemniacze, zegary sterujące, termostaty i inne.

Najnowsze produkty z tej dziedziny są dedykowane do inteligentnych systemów automatyki budynków. Dzięki rozwojowi możliwości komunikacji w technologiach KNX, DALI, NFC, BLUETOOTH stają się coraz bardziej uniwersalnymi i przyjaznymi użytkownikowi komponentami.