25. edycja targów Automaticon już za nami

Raven Media

W minionym tygodniu odbyła się jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon. Jak zwykle w Warszawie przy tej okazji zgromadzili się czołowi przedstawiciele branży automatyki przemysłowej działający na polskim rynku.

Obszar tematyczny targów obejmował m.in.: aparaturę kontrolno-pomiarową i elementy automatyki, automatyzację, robotyzację, napędy, pompy, zawory, elektronikę przemysłową i technologię druku 3D w przemyśle.

W tym roku na powierzchni wystawienniczej ok. 10 tys. m2 swoje oferty zaprezentowało ponad 300 wystawców, którzy przedstawili propozycje 540 firm. Nie zabrakło wiodących producentów branży, takich chociażby jak: B&R, Beckhoff, Fanuc, Harting, igus, Kipp, Kuka, Mitsubishi Electric, Omron Electronics i Stäubli.

Jak co roku organizatorzy przyznawali nagrody najlepszym produktom, jakie pojawiły się na targach. W tym roku Złote Medale Automaticon 2019 otrzymały:

1. ASKOM
System wizualizacji ASIX. EVO wersja 10.

2. COROBOTICS
Robot współpracujący HCR-3/5/12

3. FINDER Polska
System Yesly Comfort Living (BEYON, 13.72 and 15.71 TYPES)

4. KUKA CEE
KR Quantec – 2

5. TPL VISION UK
Modular Ringlight

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę