elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Webinarium: trendy w IoT w 2021 r.

Farnell
Reklama
Reklama

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, przeprowadzi bezpłatne szkolenie na temat trendów w Internecie rzeczy, bazując na informacjach pozyskanych w ramach trzeciej corocznej, globalnej ankiety firmy Farnell z zakresu IoT.

Ponad 2000 respondentów udzieliło odpowiedzi z pierwszej ręki na temat świata IoT, a w tym najbardziej popularnych technologii i aplikacji, użytecznych podczas projektowania na potrzeby IoT, wdrażania sztucznej inteligencji w działaniach IoT oraz przyszłości branży IoT i wielu innych zagadnień. Oprócz webinarium dotyczącego wyników ankiety IoT uczestnicy będą mogli również wziąć udział w 30-minutowej prezentacji Nordic Semiconductor na temat rozwoju rozwiązań komórkowych we wspomnianym obszarze.

Reklama

Webinarium firmy Farnell będzie koncentrować się na: najważniejszych aspektach do rozważenia podczas opracowywania rozwiązań IoT, kluczowych obawach dotyczących implementacji IoT, głównych branżach, w których systemy IoT będą stosowane w kolejnych 5 latach, przyjęciu sztucznej inteligencji w branży IoT oraz preferencjach projektantów w odniesieniu do wyboru sprzętu i interfejsów komunikacyjnych wykorzystywanych w rozwiązaniach IoT.

Reklama

Szkolenie online odbędzie się w 2 lipca 2021 r. w godzinach od 12.00 do 13.45. Miejsce to platforma webinariów ON24. Szczegóły logowania zostaną podane drogą mailową po dokonaniu rejestracji. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim przez eksperta technologicznego firmy Farnell, Carla Scargilla, który pracuje jako senior technology specialist for embedded technology i może poszczycić się dogłębną wiedzą i doświadczeniem w zakresie optoelektroniki i elektroniki analogowej, a także elementami w odniesieniu do projektowania i aplikacji. Z firmą Farnell związany jest już ponad 25 lat.

Po 45-minutowej prezentacji trendów IoT Martin Lesund, technical marketing manager w Nordic Semiconductor, wygłosi 30-minutową prezentację gościnną na temat rozwoju rozwiązań komórkowych IoT oraz platformy prototypowej Nordic Thingy:91. Uczestnicy będą następnie mieli okazję wziąć udział w 30-minutowej sesji pytań i odpowiedzi prowadzonej na żywo z reprezentantami przedsiębiorstwa Farnell, a w tym z Carlem Scargillem i regionalną dyrektor sprzedaży na Polskę i kraje bałtyckie Anetą Grabowską-Horvath.

Źródło: Farnell

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama