Usługa BOM w ofercie DigiKey

Pixabay

Firma Digi Key podjęła wyzwanie, którego celem jest umożliwienie wydajnego i opłacalnego wykorzystania oprogramowania BQR w trybie SaaS do oceny MTBF produktu w BOM.

- Nowa aplikacja Bom MTBF umożliwi klientom Digi Key łatwe porównanie, upewniając się, że projekt spełnia cel niezawodności jeszcze na etapie procesu projektowania, czyli przed produkcją - powiedział Yizhak Bot, założyciel i dyrektor techniczny BQR.

Dzięki raportom Pareto pokazującym najbardziej niepewnych komponentów, zapewni to wybór takich, które równoważą niezawodność i koszt. Umowżliwi także pozyskanie środków do analizy gwarancji, przeglądów projektów, ofert, kart danych produktów i kompromisów projektowych.

Narzędzie ułatwia i przyspiesza obliczanie MTBF dla LM o dowolnej wielkości. Wystarczy wyeksportować plik BOM i kliknąć „Launch Calculator” na stronie Digi Key. Aplikacja online zawiera autouzupełnianie inteligentnych danych biblioteki dla komponentów BOM przy użyciu AI, szybkie obliczanie oraz szczegółowe raporty Pareto i grafiki. Ten kalkulator jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także w 100% bezpieczny, a biblioteka komponentów i wyniki są zapisywane na pulpicie użytkownika.

Użytkownicy mogą również przeprowadzać szybkie analizy „Co jeśli”, sprawdzając, jak poziom jakości komponentów zwiększy MTBF produktu.

Digi Key jest podekscytowany wprowadzeniem nowego kalkulatora MTBF, który pozwala klientom zobaczyć zależności komponentów, na których opierają się ich obwody. Dodatkowo pomaga im określić najlepszą kombinację części do wykorzystania - powiedział Randall Restle, wiceprezes ds. Inżynierii aplikacji w Digi Key. Digi Key i BQR chcą, aby klienci mogli szybko i łatwo osiągnąć swoje cele projektowe.

Źródło: BQR

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę