Timate nawiązuje współpracę z APA Group

Timate nawiązuje współpracę z APA Group Timate

Timate podpisał umowę partnerską z APA Group, firmą specjalizującą się w zakresie inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. APA Group będzie dystrybutorem systemu Timate na rynku polskim.

Wybierając dystrybutorów, zwracamy baczną uwagę na ich specjalizację. Zależy nam bowiem na tym, aby sprzedażą naszego rozwiązania zajmowały się firmy, które rozumieją działanie i możliwości Internetu Rzeczy oraz Internetu Zachowań, a także specyfikę pracy w branży logistycznej i produkcyjnej. APA Group spełnia wszystkie te warunki – mówi Sebastian Młodziński, CEO Timate.

System Timate to automatyczne i bezobsługowe narzędzie do kompleksowego zarządzania ludźmi i procesami w firmie. Działa za pomocą innowacyjnej karty wyposażonej w ekran e-Paper, która z jednej strony jest elektronicznym identyfikatorem pracownika, a z drugiej mierzy czas pracy i ocenia jego wykorzystanie. Wspiera pracę zdalną i zadaniową, dba o to, aby pracownicy przestrzegali przepisów BHP. Pozwala na bieżącą ocenę realizacji zadań przez pracowników i zespoły. Pełni też funkcję systemu motywacyjnego i komunikacyjnego.

Korzystając z możliwości technologii Internetu Rzeczy (IoT) oraz Internetu Zachowań (IoB), system Timate gromadzi, analizuje i przekazuje dane dotyczące pracy poszczególnych pracowników i całych zespołów. Wszystko to z poszanowaniem prywatności i prawnych aspektów gromadzenia informacji.

Dziś z systemu Timate korzystają przede wszystkim firmy z branży logistycznej, produkcyjnej oraz medycznej, między innymi: Raben, Halsang i ALAB.

Współpraca z Timate jest doskonałym uzupełnieniem portfolio rozwiązań technologicznych APA. Z naszych projektowych doświadczeń wynika, że klienci dzisiaj, w czasach dynamicznej cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, potrzebują bardzo zaawansowanych produktów z obszaru kontroli osób i mienia. W APA, niezależnie, czy jest to linia produkcyjna, czy budynek biurowy, dbamy, żeby technologia zabezpieczała człowieka. Nasza strategiczna współpraca będzie zatem skutkowała budowaniem nietrywialnych rozwiązań na rynku. Będziemy zaspokajać najbardziej wyszukane oczekiwania klientów w kategorii bezpieczeństwo – konkluduje Artur Pollak, prezes zarządu APA Group.

Źródło: Timate

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę