elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Targi ENEX i ENEX Nowa Energia w późniejszym terminie

Raven Media
Reklama
Reklama

Przyzwyczailiśmy się już, że spotkanie przedstawicieli branży odnawialnych źródeł energii oraz firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji energii tradycyjnej w Kielcach ma miejsce w lutym. Jednak w przyszłym roku, z uwagi na obecną sytuację związaną z koronawirusem, targi te odbędą się w nieco późniejszym terminie.

Jak podkreślają organizatorzy targów w opublikowanym komunikacie, ich wiedza, ewentualność wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności oraz informacje przekazywane podczas licznych kontaktów przez różne podmioty skłoniły do wniosku, że w obecnej sytuacji może być zagrożona realizacja biznesowych celów uczestników targów, które miały odbyć się w terminie lutowym. Dlatego też zarząd Targów Kielce podjął decyzję o przełożeniu terminu targów ENEX 2021 na 28-29 kwietnia 2021.

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii od lat są miejscem spotkań przedstawicieli branży OZE oraz tradycyjnej energii. Zeszłoroczna edycja była największym spotkaniem branży OZE w naszym kraju. Targi ENEX/ENEX Nowa Energia odwiedziło łącznie 8 tysięcy gości z Polski i Europy, a swoją ofertę prezentowało 176 firm z 14 krajów.

Wystawcami tych targów są firmy zajmujące się wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii, producenci maszyn oraz urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych, a także przedsiębiorstwa z branży budownictwa energetycznego. Nowoczesna energia to zaś fotowoltaika czy pompy ciepła i samochody elektryczne.

Wśród zwiedzających Targów Kielce nie brakuje specjalistów z branży: instalatorów, dystrybutorów, deweloperów, a także przedstawicieli administracji publicznej i decydentów samorządowych.

Organizatorzy targów ENEX/ENEX Nowa Energia stawiają także na dzielenie się wiedzą. Tradycją targów są wydarzenia towarzyszące o bogatym programie. Konferencje naukowe, fora techniczne czy branżowe spotkania to punkt obowiązkowy zarówno dla zwiedzających, jak i wystawców.

Uzupełnieniem oferty targów są przygotowane przez organizatorów salony i wystawy. Pasaż energetyczny to miejsce spotkań z energetyką odnawialną: ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła oraz fotowoltaika. Salon Elektromobilności zaprasza wszystkich zainteresowanych samochodami z napędem elektrycznym, ale także producentów infrastruktury: stacji ładowania i baterii. Wystawie towarzyszy także Salon Budownictwa Pasywnego, gdzie prezentowane są najnowsze osiągnięcia energooszczędnego budownictwa.

Źródło: Targi Kielce

Reklama
Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama