Targi ENERGETAB zakończone sukcesem

Raven Media

Organizatorzy 32. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB z zadowoleniem podsumowują tegoroczną edycję największych w Polsce targów energetyki i elektrotechniki.

Największe w naszym kraju wydarzenie w branży nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. W tym roku na targach swoje produkty zaprezentowało ponad 720 wystawców, nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA.

© Raven Media
targi Energetab 2019 © Raven Media
© Raven Media
targi Energetab 2019 © Raven Media

Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Następna edycja targów odbędzie się 15-17 września 2020 r.

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę