Szczegółowe informacje dzięki lokalizatorowi GPS

Abax

Dzięki interaktywnemu pulpitowi lokalizatora GPS łatwiej uzyskasz całościowy wgląd w swoją działalność i zobaczysz, które obszary wymagają usprawnienia. Pulpit zapewnia łatwiejszy dostęp do bardziej szczegółowych informacji na temat działania Twojej firmy, pomagając w podejmowaniu racjonalnych decyzji biznesowych.

W panelu znajdziesz wiele widżetów zapewniających bieżący wgląd w działanie Twojej firmy. Dzięki nim zyskasz więcej informacji na temat sposobu wykorzystania swoich pojazdów, łatwiejszy dostęp do raportów i będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi swojej floty już w momencie zalogowania się do interfejsu.

Pracuj tak, jak Ci wygodnie

Twój dzień pracy będzie jeszcze łatwiejszy, gdy dostosujesz pulpit do swoich potrzeb. Koniec z domyślaniem się, co należy kliknąć, albo jakie raporty należy przygotować. Wystarczy, że dodasz, ukryjesz lub przegrupujesz widżety, dopasowując ich układ do Twojego sposobu pracy. Dzięki tym widżetom po zalogowaniu od razu zobaczysz, jakie aspekty dotyczące Twoich pojazdów i zasobów wymagają uwagi. Wystarczy, że klikniesz widżet, aby wykonać zadanie – na przykład dodać kierowcę do ‘Przejazdu bez kierowcy’.

W efekcie decyzje podejmowane są szybciej, ponieważ możesz łatwiej rozpoznać i rozwiązać ewentualne problemy. W ten sposób oszczędzisz wiele czasu, a każdy Twój dzień stanie się o wiele bardziej produktywny.

Praktyczne widżety

W pulpicie monitoringu GPS znajdziesz wiele przydatnych widżetów przedstawiających istotne informacje o działaniu Twojej firmy, które pomogą Ci lepiej zobrazować efektywność zarządzanej floty oraz trendy, które w niej zachodzą:

  • Przejazdy w tym roku: Perspektywa kosztowa, na którą składa się zużycie paliwa Twoich pojazdów, z uwzględnieniem podziału na przejazdy prywatne i służbowe, a co za tym idzie naliczenia podatków. 
  • Całkowity przebieg: Podsumowanie całkowitego przebiegu pojazdów jest ważną informacją w kontekście leasingu, gwarancji, planowania czynności serwisowych, itp.
  • Przejazdy w ubiegłym roku: Porównanie z przejazdami odbytymi w poprzednim okresie, pozwalające na ocenę trendów zachodzących w Twojej firmie.
  • Ostatnie 30 dni: Przegląd odbytych przejazdów służbowych i prywatnych w ujęciu dziennym. Ten widżet pozwoli Ci śledzić, jak często pojazdy są używane do celów prywatnych. 
  • Zwiększ swoją wydajność, dokonując właściwych wyborów we właściwym czasie. Dostosuj pulpit do swoich potrzeb biznesowych.

 

Źródło: Abax

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę