System łączników modułowych CombiTac

www.staubli.pl

Większość błędów, które występują podczas instalacji przewodów jest spowodowana przez człowieka. Prowadzą one często do uszkodzenia złącz i sprzętu klienta, a w najgorszych przypadkach mogą być powodem wielu poważnych obrażeń.

System łączników modułowych Stäubli CombiTac został zaprojektowany i zmontowany tak, aby wyeliminować błędy połączeń, równocześnie zapewniająć bezpieczną i bezbłędną instalację.

Na żądanie montaż jest wykonywany w fabryce Stäubli przez wykwalifikowany zespół montażowy. Każdy kabel jest wykonywany zgodnie z dokładnymi specyfikacjami klienta lub po konsultacji z jednym z ekspertów w zakresie montażu kabli. Każde połączenie przechodzi następnie testy mechaniczne i elektryczne, aby zapewnić pełną funkcjonalność, a CombiTac jest ostatecznie dostarczany klientowi w stanie kompletnie zmontowanym i gotowym do podłączenia.

Źródło: Staubli

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę