elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Srebrny Medal Energetab 2021 dla firmy Endress+Hauser

Endress+Hauser
Reklama
Reklama

W dniach 14–16 września 2021 r. w Bielsku-Białej odbyły się 34. Międzynarodowe Targi Energetyczne Energetab. W tegorocznych targach wzięło udział ponad 270 wystawców, których ekspozycje zlokalizowane były na prawie 4 ha zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych. Targom towarzyszyły konferencje, seminaria i prezentacje przygotowane przez wystawców.

Jak co roku, na tegorocznych targach również rozdane zostały nagrody dla szczególnie wyróżniających się produktów. Nagrody przyznawane są przez komisję konkursową składającą się z grona autorytetów branży energetycznej. Spośród 21 zgłoszeń komisja postanowiła nagrodzić srebrnym medalem przetwornik różnicy ciśnień Deltabar PMD75B firmy Endress+Hauser.

Reklama

Nagrodę otrzymaliśmy za jeden z naszych najnowszych produktów – mówi Janusz Zajączkowski, product manager w firmie Endress+Hauser Polska. – Jest to nowa generacja znanych już na rynku produktów, która wyróżnia się modyfikacjami dotyczącymi dostosowań do bezpieczeństwa procesu oraz do szeroko pojmowanego Przemysłu 4.0. W przetworniku znajdziemy rozbudowaną diagnostykę, dostosowaną do predykcyjnego utrzymania ruchu, oraz zdalną i bezprzewodową komunikację, która odbywa się za pomocą szyfrowanych połączeń.

Reklama

Źródło: Endress+Hauser

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama