Srebrny Medal Energetab 2021 dla firmy Endress+Hauser

Srebrny Medal EnergeTab 2021 dla firmy Endress+Hauser Endress+Hauser

W dniach 14–16 września 2021 r. w Bielsku-Białej odbyły się 34. Międzynarodowe Targi Energetyczne Energetab. W tegorocznych targach wzięło udział ponad 270 wystawców, których ekspozycje zlokalizowane były na prawie 4 ha zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych. Targom towarzyszyły konferencje, seminaria i prezentacje przygotowane przez wystawców.

Jak co roku, na tegorocznych targach również rozdane zostały nagrody dla szczególnie wyróżniających się produktów. Nagrody przyznawane są przez komisję konkursową składającą się z grona autorytetów branży energetycznej. Spośród 21 zgłoszeń komisja postanowiła nagrodzić srebrnym medalem przetwornik różnicy ciśnień Deltabar PMD75B firmy Endress+Hauser.

Nagrodę otrzymaliśmy za jeden z naszych najnowszych produktów – mówi Janusz Zajączkowski, product manager w firmie Endress+Hauser Polska. – Jest to nowa generacja znanych już na rynku produktów, która wyróżnia się modyfikacjami dotyczącymi dostosowań do bezpieczeństwa procesu oraz do szeroko pojmowanego Przemysłu 4.0. W przetworniku znajdziemy rozbudowaną diagnostykę, dostosowaną do predykcyjnego utrzymania ruchu, oraz zdalną i bezprzewodową komunikację, która odbywa się za pomocą szyfrowanych połączeń.

Źródło: Endress+Hauser

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę