SEE Electrical to program do projektów elektrycznych 

EE Electrical BASIC

Jest wyposażony w bogate biblioteki symboli elektryki i automatyki, konieczne do tworzenia tego rodzaju projektów. Funkcje i polecenia programu są łatwe w użyciu i są specjalnie zaprojektowane dla potrzeb elektryków i automatyków. Użytkownik programu może łatwo spersonalizować środowisko projektowe programu, jak w typowej aplikacji Windows.

Wygodne eksploratory schematów i symboli ułatwiają obsługę programu

Dostępne są obszerne biblioteki symboli elektrycznych o nazwach zgodnych z ich zastosowaniem. Użytkownik może łatwo tworzyć dodatkowe symbole zgodnie z potrzebami. 

Rozmaite standardy oraz opcje zarządzania oznaczeniami oszczędzają czas i redukują błędy.

Specyficzne ustawienia projektu zostają zachowane i dostosowane do wymagań użytkownika.

Użytkownik może pracować równocześnie na wielu projektach. Pozwala to na kopiowanie pomiędzy projektami części lub wszystkich stron projektu.

Łatwe w użyciu funkcje rysunkowe, zaadoptowane do rysunków elektrycznych ułatwiają tworzenie schematów. Przykładowo przesunięcie lub usunięcie symbolu powoduje zaszycie połączenia.

Najnowsza wersja programu to SEE Electrical V8R2 build 17. Ukazała się w lipcu 2018.

Wersja Trial to kompletna wersja programu SEE Electrical V8R2, którą będziesz używał przez 30 dni.  Wykonasz projekt elektryczny. Wykorzystasz dostępne biblioteki symboli elektryki i automatyki. Schematy wydrukujesz lub zapiszesz do formatu pdf.

Narysujesz 3 schematy elektryczne. 3 rysunki instalacji elektrycznej na planach budynku i 3 rysunki zabudowy szafy elektrycznej w jednym projekcie.

Pobierz tutorial i zaprojektuj pierwsze rysunki. Wykonaj projekt elektryczny lub projekt automatyki, projekt instalacji elektrycznej i projekt rozdzielnicy.

 Interesuje Cię cena programu?  Sprawdź tę stronę http://www.ige-xao.com/pl/programy/see-electrical

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę