Schneider Electric rozszerza swoją ofertę o nowy UPS

Schneider Electric

Schneider Electric, globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, ogłosił wprowadzenie Galaxy VS, modułowego, prostego we wdrożeniu trójfazowego zasilacza UPS o mocy od 10 do 100 kW, spełniającego wymagania zasilania krytycznego IT oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych.

Kompaktowa i elastyczna budowa Galaxy VS jest odpowiedzią na unikatowe wymogi Edge Computing oraz małych centrum danych, gdzie przestrzeń i łatwość dostępu są szczególne cenne. Dzięki sprawności 99% i możliwości zastosowania akumulatorów litowo-jonowym o dłuższej żywotności, Galaxy VS cechuje się nieosiąganym w branży niskim całkowitym kosztem posiadania.

Reklama

- Za sprawą niskiego TCO i wysokiej dostępności Galaxy VS to nowe, technicznie doskonałe rozwiązanie, które znajduje uznanie klientów, ponieważ rozwiązuje wiele problemów związanych z modernizacją, a jednocześnie gwarantuje niezawodność Schneider Electric - powiedział Christopher Thompson, wiceprezes ds. rozwiązań trójfazowych Schneider Electric. - Najnowszy zasilacz UPS zaspokaja potrzeby zarówno klientów Edge Computing, jak i chmury, potrzebujących innowacyjnych rozwiązań, łatwych we wdrażaniu w hybrydowym ekosystemie. Kompaktowa, modułowa budowa umożliwia szybsze wdrożenie Galaxy VS w mniejszych przestrzeniach niż tradycyjne zasilacze UPS, przez co pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i środki - dodaje.

Innowacyjna i solidna jednostka Galaxy VS jest przystosowana do współpracy z architekturą EcoStruxure. Dzięki tej właściwości menedżerowie obiektów lub inżynierowie mogą zdalnie monitorować stan jednostki Galaxy VS w każdym czasie i z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfona.

Reklama

Źródło:Schneider Electric

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę