elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Schneider Electric rozszerza linię Easy UPS 3L

Pixabay
Reklama
Reklama

Działanie podjęte przed przedsiębiorstwo ma na celu ułatwienie optymalizacji inwestycji w ciągłość zasilania. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom m.in. osób zarządzających małymi zakładami przemysłowymi bądź średnimi i dużymi budynkami wykorzystywanymi komercjalnie.

Schneider Electric postanowił rozszerzyć ofertę swojej linii produktowej Easy UPS 3L, która do tej pory składała się z produktów od 250 kVA do 600 kVA (400V). Nowością w ofercie są zasilacze Uninterruptible Power Supply (UPS) awaryjne - 250, 300, 400 kVA. Produkty linii Easy UPS 3L dostępne są już niemal w całej Europie.

Reklama

Za sprawą niewielkich rozmiarów, redundancji oraz odpowiednich parametrów elektrycznych Easy UPS 3L chroni urządzenia o niezwykle istotnych rolach przed uszkodzeniami spowodowanymi przerwami w zasilaniu, przepięciami i skokami napięcia, a sprawność osiągająca nawet 96% zapewnia przewidywalność zużycia energii. Co więcej, Easy UPS 3L charakteryzuje się szerokim zakresem napięcia akumulatorów i obsługuje różne konfiguracje zasilania. Ponadto jest dostępna w szerokiej gamie opcji i akcesoriów, dzięki czemu zintegrowanie wybranego produktu z danym środowiskiem nie jest trudnym procesem.

Źródło: Schneider Electric

Reklama

 

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama