elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Schneider Electric rozszerza linię Easy UPS 3L

Pixabay
Reklama
Reklama

Działanie podjęte przed przedsiębiorstwo ma na celu ułatwienie optymalizacji inwestycji w ciągłość zasilania. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom m.in. osób zarządzających małymi zakładami przemysłowymi bądź średnimi i dużymi budynkami wykorzystywanymi komercjalnie.

Schneider Electric postanowił rozszerzyć ofertę swojej linii produktowej Easy UPS 3L, która do tej pory składała się z produktów od 250 kVA do 600 kVA (400V). Nowością w ofercie są zasilacze Uninterruptible Power Supply (UPS) awaryjne - 250, 300, 400 kVA. Produkty linii Easy UPS 3L dostępne są już niemal w całej Europie.

Reklama

Za sprawą niewielkich rozmiarów, redundancji oraz odpowiednich parametrów elektrycznych Easy UPS 3L chroni urządzenia o niezwykle istotnych rolach przed uszkodzeniami spowodowanymi przerwami w zasilaniu, przepięciami i skokami napięcia, a sprawność osiągająca nawet 96% zapewnia przewidywalność zużycia energii. Co więcej, Easy UPS 3L charakteryzuje się szerokim zakresem napięcia akumulatorów i obsługuje różne konfiguracje zasilania. Ponadto jest dostępna w szerokiej gamie opcji i akcesoriów, dzięki czemu zintegrowanie wybranego produktu z danym środowiskiem nie jest trudnym procesem.

Źródło: Schneider Electric

Reklama

 

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama