Rockwell Automation jest jedną z najbardziej etycznych firm świata

Rockwell Automation jest jedną z najbardziej etycznych firm Rockwell Automation

Rockwell Automation została uznana przez Instytut Ethisphere, globalnego lidera wyznaczającego i wdrażającego standardy etycznego biznesu, za jedną z najbardziej etycznych firm świata w 2022 r. Już po raz 14. znalazła się na tej prestiżowej liście firm, które wykazują nadzwyczajny styl przywództwa i zaangażowanie w integralną działalność biznesową poprzez najlepsze w swojej klasie praktyki w zakresie etyki, zgodności z przepisami i zarządzania.

Z wielką dumą po raz kolejny przyjmujemy ten tytuł od Ethisphere. Podkreśla on nasze zaangażowanie na rzecz etyki i integralności – powiedział prezes i dyrektor generalny Rockwell, Blake Moret. – Robimy niezwykłe rzeczy dla naszych klientów z branży przemysłu. Podchodzimy do tych wyzwań z pasją, ponieważ nasze działania są niezbędne dla uzyskania większej wydajności i zrównoważonego rozwoju.

Etyka i integralność to jedne z najwyżej cenionych wartości firmy Rockwell, które wpływająi budują zaangażowanie pracowników. Realizowany od lat program Rzecznika Rockwell umożliwia całemu zespołowi zabieranie głosu, a także wymaga od całej dyrekcji, pracowników i podwykonawców ukończenia corocznego szkolenia z zakresu etyki, którego programjest na bieżąco aktualizowany.

Liderzy biznesu mają dziś do czynienia z największym zadaniem, które polega na etycznej i odpowiedzialnej działalności i wprowadzaniu pozytywnych zmian – powiedział Timothy Erblich, dyrektor generalny Ethisphere. – Firmy, które zostały uznane za jedne z najbardziej etycznych firm świata, i ich zaangażowanie w zakresie integralności, zrównoważonego rozwoju, zarządzania i społeczności, są dla nas nieustającą inspiracją.

Rockwell jest jedną z zaledwie 136 firm z 22 krajów i 45 branż uhonorowanych tym tytułem.

Źródło: Rockwell Automation

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę