Rekordowy Evertiq Expo Warszawa 2019

Evertiq Expo

Tegoroczna edycja Evertiq Expo Warszawa 2019, targów w formuje table-top oraz wykładów na temat nowoczesnych technologii, po raz pierwszy odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie i zakończyła się sukcesem.

Tegoroczna edycja wydarzenia Evertiq Expo Warszawa (wcześniej TEC Warszawa) skierowana dla branży elektronicznej była rekordowa pod względem frekwencji, bowiem zgromadziła w sumie ponad 1400 osób, z czego liczba zameldowanych w systemie odwiedzających to 830. W wydarzeniu tym wystawiło się w sumie 165 firm.

Jeszcze w tym roku w październiku odbędzie kolejna edycja wydarzenia w Krakowie, a już za rok, również w maju Evertiq Expo ponownie odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Źródło: Evertiq

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę