elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Ręczne czytniki kodów kreskowych do użytku w przemyśle i medycynie

Omron
Reklama
Reklama

Czytniki o wysokiej rozdzielczości z serii V410-H firmy Omron stanowią uzupełnienie oferty w zakresie przemysłowych czytników kodów kreskowych i inteligentnych kamer o szerokim zastosowaniu.

Nowa seria ręcznych czytników kodów kreskowych V410-H to wydajne, kompaktowe i łatwe w obsłudze rozwiązanie do wielu różnych zastosowań. Dzięki algorytmom, które umożliwiają odczyt niewyraźnych kodów, bezpośrednich znaczników (DPM) i nawet najmniejszych symboli, trzy modele z tej serii – XD, SR i HC – zapewniają rozwiązanie identyfikacji w środowisku przemysłowym. Model SR charakteryzuje się wyjątkowo szerokim zakresem odczytu, z kolei model HC jest przeznaczony do użytku w laboratoriach medycznych i szpitalach.

Reklama

Seria V410-H opiera swoje działanie na popularnej platformie WebLink. Wszystkie trzy modele konfiguruje się za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu WebLink PC i narzędzia podglądu w czasie pracy, które współpracuje z dowolnym urządzeniem z systemem Windows. WebLink umożliwia eksport obrazów do danej lokalizacji plików komputera, dostosowywanie wcześniejszych i późniejszych informacji dotyczących danych wyjściowych oraz zapisywanie lub przywracanie plików konfiguracyjnych czytnika kodów kreskowych.

Dzięki czujnikowi o wysokiej rozdzielczości, niezwykle szybkiemu dekodowaniu, szerokiemu zakresowi odczytu, sięgającemu nawet 1,1 metra, oraz możliwości dekodowania większości symboli 1D, 2D i DPM, czytnik V410-H przyspiesza pracę operatorów i pomaga im uniknąć błędnych odczytów.

Reklama

Źródło: Omron

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama