Ręczne czytniki kodów kreskowych do użytku w przemyśle i medycynie

Ręczne czytniki kodów kreskowych do użytku w przemyśle Omron

Czytniki o wysokiej rozdzielczości z serii V410-H firmy Omron stanowią uzupełnienie oferty w zakresie przemysłowych czytników kodów kreskowych i inteligentnych kamer o szerokim zastosowaniu.

Nowa seria ręcznych czytników kodów kreskowych V410-H to wydajne, kompaktowe i łatwe w obsłudze rozwiązanie do wielu różnych zastosowań. Dzięki algorytmom, które umożliwiają odczyt niewyraźnych kodów, bezpośrednich znaczników (DPM) i nawet najmniejszych symboli, trzy modele z tej serii – XD, SR i HC – zapewniają rozwiązanie identyfikacji w środowisku przemysłowym. Model SR charakteryzuje się wyjątkowo szerokim zakresem odczytu, z kolei model HC jest przeznaczony do użytku w laboratoriach medycznych i szpitalach.

Seria V410-H opiera swoje działanie na popularnej platformie WebLink. Wszystkie trzy modele konfiguruje się za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu WebLink PC i narzędzia podglądu w czasie pracy, które współpracuje z dowolnym urządzeniem z systemem Windows. WebLink umożliwia eksport obrazów do danej lokalizacji plików komputera, dostosowywanie wcześniejszych i późniejszych informacji dotyczących danych wyjściowych oraz zapisywanie lub przywracanie plików konfiguracyjnych czytnika kodów kreskowych.

Dzięki czujnikowi o wysokiej rozdzielczości, niezwykle szybkiemu dekodowaniu, szerokiemu zakresowi odczytu, sięgającemu nawet 1,1 metra, oraz możliwości dekodowania większości symboli 1D, 2D i DPM, czytnik V410-H przyspiesza pracę operatorów i pomaga im uniknąć błędnych odczytów.

Źródło: Omron

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę