elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Przyrządy z izolacją od Fluke

Fluke
Reklama
Reklama

Bezpieczeństwo jest kluczową sprawą podczas pracy z elektrycznością, a używanie odpowiednich narzędzi jest koniecznością. Elektroizolacyjne narzędzia ręczne firmy Fluke z izolacją do 1000 V zapewniają bezpieczeństwo i komfort przez cały dzień elektrykom i technikom pracującym w niebezpiecznych warunkach.

Elektroizolacyjne narzędzia ręczne mają ergonomiczną konstrukcję zapewniającą najwyższy poziom komfortu oraz spełniają uznawane i stosowane globalnie normy bezpieczeństwa ustanowione przez europejskie organy nadzorcze. Wszystkie elektroizolacyjne narzędzia ręczne mają wieczystą gwarancję.

Reklama

Elektroizolacyjne narzędzia ręczne firmy Fluke są dostępne pojedynczo, w kompletach oraz w zestawach z takimi przyrządami i produktami jak:

  • multimetr cyfrowy 87V
  • tester elektryczny T6-1000
  • multimetr cyfrowy 179 True-RMS
  • miernik cęgowy Fluke 376 FC True-RMS
  • multimetr dla elektryków 117
  • profesjonalny plecak narzędziowy Pack30

 

Reklama

Źródło: Fluke

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama