Pepperl+Fuchs zaprasza na pierwsze cyfrowe targi Expo

Pierwsze targi Pepperl+Fuchs Digital Expo Pepperl+Fuchs

Pepperl+Fuchs i jej spółki zależne – VMT i ecom – są pionierami nowego formatu wydarzeń na pierwszych wirtualnych targach "Digital Expo". To bezpłatne wydarzenie odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia 2021 r.

Nowe Digital Expo

Nowe Digital Expo ma teraz format, który mniej przypomina konferencję, a bardziej targi technologiczne, na których kładzie się nacisk na interakcję użytkownika z rozwiązaniami aplikacyjnymi. Podczas targów, które będą prowadzone w językach niemieckim i angielskim, zwiedzający przejdą przez wirtualny salon ze szczegółowymi, interaktywnymi modelami 3D.

Każda wirtualna wystawa zostanie uzupełniona o filmy instruktażowe, wywiady z ekspertami, dokumenty techniczne i inne treści cyfrowe. Wszystkie pokazy będą dostępne od 19 do 23 kwietnia przez 24 godziny na dobę, a międzynarodowi eksperci z Pepperl+Fuchs postarają się udzielić odpowiedzi na pytania za pośrednictwem czatu na żywo. Użytkownicy będą nadal mieć dostęp do platformy wydarzenia po jego zakończeniu.

Szeroki zakres tematów związany z technologią automatyzacji

Zgodnie z hasłem przewodnim platformy "Your Future Automation" Digital Expo obejmie szeroki zakres tematów związanych z technologią automatyzacji. Jedną z głównych atrakcji będzie technologia PXL+ opracowana przez Pepperl+Fuchs i jej spółkę zależną - VMT. Technologię tą można wykorzystać do tworzenia trójwymiarowych chmur punktów zawierających tyle danych z czujnika - pikseli oraz informacji dodatkowych - ile jest wymaganych. Dane te określają kolor, temperaturę i właściwości powierzchni skanowanego obiektu.

Technologia PXL+ pozwala użytkownikom na stworzenie elastycznego, wieloczujnikowego systemu do optymalizowania istniejących rozwiązań lub badania zupełnie nowych zastosowań. Treści związane z technologią PXL+ będą obejmowały unikatową, wirtualną wystawę, która umożliwi gościom wydarzenia udział w konkursie. Wszyscy gracze będą mogli też wziąć udział w losowaniu 5 zestawów słuchawkowych do rzeczywistości wirtualnej.

Pierwsze targi Pepperl+Fuchs Digital Expo – lista tematów

  • przyszłość technologii PXL+,
  • zautomatyzowane pojazdy sterowane – sprawdzone zastosowania i innowacyjne technologie,
  • przystąpienie do rewolucji IIoT – technologie, komponenty i aplikacje,
  • ewolucja Ex – cyfryzacja, rozwiązania i komunikacja przemysłowa w obszarach zagrożonych wybuchem.

Rejestracja online

Odwiedzający mogą się bezpłatnie zarejestrować na pierwszej imprezie Digital Expo firmy Pepperl+Fuchs pod adresem www.pepperl-fuchs.com/expo-2021-pr. Rejestracja na Digital Expo obejmuje również bezpłatny dostęp do treści z poprzedniego szczytu online. Każdy odwiedzający, który wcześniej zarejestrował się na platformie eventowej Pepperl+Fuchs na Online Summit, może użyć swoich istniejących danych dostępowych, aby wziąć udział w Digital Expo.

Źródło: Pepperl+Fuchs

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę