Otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego Heilind

Otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego Heilind Heilind Electronics

Heilind Electronics Europe, wiodący światowy dystrybutor złączy i komponentów elektromechanicznych, planuje otwarcie nowoczesnego centrum dystrybucyjnego na Górnym Śląsku na początku września 2022 r. 


Heilind dokonał inwestycji, opierając się na solidnej strategii dalszego wzmacniania i rozwijania swoich możliwości w zakresie łańcucha dostaw. Dodając ten nowy kompleks magazynowo-biurowy do istniejącej infrastruktury, Heilind jest w stanie lepiej sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

Zlokalizowany w przemysłowym sercu Polski w Mysłowicach, nowy obiekt zajmuje powierzchnię 4 000 m2 i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów w różnych branżach, takich jak elektronika handlowa, lotnictwo, transport i mechanika. Dyrektor generalny Heilind Electronics Europe, Robert Clapp, powiedział: – To centrum dystrybucyjne jest świadectwem zaangażowania Heilind na rzecz naszych klientów i jest dla nas kamieniem milowym. Wszyscy wiemy, że dystrybucja to szybko rozwijająca się branża. Potrzeba dostępności, krótkich terminów realizacji i elastyczności na rynku jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej. Tak więc, chociaż zaprojektowaliśmy centrum dystrybucyjne, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, nowy obiekt będzie czymś więcej niż tylko powierzchnią magazynową: będzie również miał salon wystawowy, w którym nasi klienci będą mogli spotkać się z naszymi dostawcami i specjalistami z branży, aby dowiedzieć się więcej o naszych technologiach.

– Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości komponentów elektromechanicznych dostosowanych do szybko rozwijających się technologii. Heilind współpracuje z ponad 150 dostawcami z całego świata, w tym z TE Connectivity, Molex, Amphenol i PennEngineering, i stale poszerzamy nasze portfolio. Niedawno nawiązaliśmy współpracę ze światowej klasy producentami złączy wojskowych i dostawcami rozwiązań inżynieryjnych z zakresu dostępu Cambion, ITT Cannon i Southco – dodał Robert Clapp.

Oficjalne otwarcie planowane jest na 12 września 2022 roku.

Źródło: Heilind Electronics

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę