elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Obudowy, osłony oraz złącza w portfolio firmy Harting

Harting
Reklama
Reklama

Heilind Electronics - dystrybutor komponentów elektronicznych oraz autoryzowany, globalny dystrybutor produktów firmy Harting, wprowadził do oferty nową serię produktów Han-Eco B®, podgrupę produktów z rodziny Harting Han-Eco®.

W porównaniu z odpowiednikami w obudowach metalowych, obudowy i osłony złączy z serii Han-Eco B® zapewniają podwyższony poziom funkcjonalności dla standardowej linii Han B®. Zaawansowane funkcjonalności obejmują opcję tylnego montażu wiązki kablowej do złącza zamontowanej w szafie rozdzielczej, co upraszcza montaż i pozwala na optymalizowanie procesu produkcji dzięki wstępnie zamontowanym wiązkom kabli.

Reklama

Wysokowydajny materiał termoplastyczny zastosowany w serii Han-Eco B® jest odporny na korozję oraz ma szereg elastycznych opcji montażu. Seria tych złączy jest w pełni kompatybilna ze standardowymi wkładkami i modułami – w tym ze standardowymi seriami produktów przemysłowych Harting Han B® mocowanymi za pomocą ramek wyposażonych w zamki, z portfolio Han-Modular®. Produkty z serii Han-Eco B® są oferowane w wariantach do montażu: na ściance obudowy, lutowane powierzchniowo, na kablu. Mogą być przy tym dołączane czołowo lub pod kątem, a miejsce połączenia może być wyposażone w opcjonalną osłonę. Ta wszechstronna linia produktów jest dostępna w rozmiarach od 6B do 24B, z dławikami od M20 do M40.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Harting

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama