Obudowy, osłony oraz złącza w portfolio firmy Harting

Harting

Heilind Electronics - dystrybutor komponentów elektronicznych oraz autoryzowany, globalny dystrybutor produktów firmy Harting, wprowadził do oferty nową serię produktów Han-Eco B®, podgrupę produktów z rodziny Harting Han-Eco®.

W porównaniu z odpowiednikami w obudowach metalowych, obudowy i osłony złączy z serii Han-Eco B® zapewniają podwyższony poziom funkcjonalności dla standardowej linii Han B®. Zaawansowane funkcjonalności obejmują opcję tylnego montażu wiązki kablowej do złącza zamontowanej w szafie rozdzielczej, co upraszcza montaż i pozwala na optymalizowanie procesu produkcji dzięki wstępnie zamontowanym wiązkom kabli.

Wysokowydajny materiał termoplastyczny zastosowany w serii Han-Eco B® jest odporny na korozję oraz ma szereg elastycznych opcji montażu. Seria tych złączy jest w pełni kompatybilna ze standardowymi wkładkami i modułami – w tym ze standardowymi seriami produktów przemysłowych Harting Han B® mocowanymi za pomocą ramek wyposażonych w zamki, z portfolio Han-Modular®. Produkty z serii Han-Eco B® są oferowane w wariantach do montażu: na ściance obudowy, lutowane powierzchniowo, na kablu. Mogą być przy tym dołączane czołowo lub pod kątem, a miejsce połączenia może być wyposażone w opcjonalną osłonę. Ta wszechstronna linia produktów jest dostępna w rozmiarach od 6B do 24B, z dławikami od M20 do M40.

Źródło: Harting

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę