NSK publikuje nowy zaktualizowany katalog łożysk tocznych

NSK

Użytkownicy łożysk tocznych z rynku europejskiego mogą już korzystać z nowej, zaktualizowanej wersji kluczowego branżowego źródła informacji - zmienionego i odświeżonego katalogu łożysk tocznych wydawanego przez firmę NSK. Ponad 700-stronicowy przewodnik z zakresu technologii łożysk jest dostępny w wersji drukowanej oraz online, jako e-book. Najnowszy katalog łożysk tocznych NSK jest już dostępny online jako e-book oraz w wersji drukowanej. Łożyska toczne należą do najważniejszych komponentów maszyn, wyposażenia i systemów w całej branży przemysłowej.

Spośród dosłownie tysięcy różnych typów oferowanych przez firmę NSK w Europie, prawie każde pojedyncze łożysko zostało opisane w najnowszym katalogu łożysk tocznych.W katalogu tym użytkownicy znajdą liczne informacje techniczne, włączając w to objaśnienia różnych typów i właściwości łożysk tocznych, jak również kryteria wyboru w oparciu o parametry, takie jak rozmiar, prędkość, tolerancje/luzy, napięcie wstępne, tarcie, smarowanie, materiały łożyskowe i inne. Dodatkowo jako część aktualizacji, tabele łożysk zawierają obecnie informacje o wszystkich dostępnych, wysoko wydajnych łożyskach NSKHPS, jak również o oprawach dzielonych i produktach Neuweg. Zaktualizowano również prędkości referencyjne dla łożysk walcowych i łożysk stożkowych. Dostęp online do katalogu umożliwia interaktywny e-book NSK na stronie www.nsk-literature.com/en/rolling-bearings (wszystkie katalogi NSK są dostępne w wersji e-book na stronie www.nsk-literature.com). Katalog, oferowany obecnie tylko w j. angielskim.

 

Źródło: NSK

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę