elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Nowy termin Targów Energetycznych Energetics

Targi Energetyczne Energetics
Reklama
Reklama

Targi Energetyczne Energetics, które miały odbyć się w listopadzie br. w Lublinie, zostały przełożone na przyszły rok. Nowy termin wydarzenia to 9–11 marca 2022 r.

Organizatorzy podkreślają że dynamika czwartej fali pandemii na terenie Polski i poza jej granicami, troska o zapewnienie odpowiednich warunków do spotkania się przedstawicieli branży energetycznej i chęć zadbania o najwyższą jakość wydarzenia, spowodowały, że targi Energetics nie mogą odbyć się w pierwotnie założonym terminie, tj. 16–18 listopada br. W związku z przytoczonymi aspektami Targi Energetyczne Energetics zostają przeniesione na przyszły rok. Odbędą się w dniach 9–11 marca 2022.

Reklama

Targi Energetyczne Energetics to jedno z ważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Od ponad 10 lat wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki, stwarzając jednocześnie możliwość nawiązania kontaktów z liderami branż energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Reklama

Ekspozycja targowa obejmuje ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców, m.in. z obszarów: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT, inteligentnych sieci energetycznych, energii alternatywnej i odnawialnej oraz elektromobilności. Dopełnienie ekspozycji stanowi unikatowy program konferencyjny przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi.

Źródło: Targi Energetyczne Energetics

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama