Nowe możliwości i szybsze oprogramowanie Solidworks 2022

Nowe możliwości i szybsze oprogramowanie Solidworks 2022 Dassault Systèmes

Dassault Systèmes przedstawił najnowszą wersję portfolio aplikacji do projektowania 3D. Wersja Solidworks 2022 wprowadza wiele nowych ulepszeń zorientowanych na użytkownika, które zwiększają możliwości oraz usprawniają i przyspieszają proces rozwoju produktu od etapu koncepcji aż po produkcję.

Oferując szereg dostosowanych do potrzeb użytkowników i elastycznych rozwiązań, Solidworks 2022 rozszerza możliwości w zakresie projektowania, dokumentacji, sprawdzania poprawności i zarządzania danymi. Nowe toki pracy, funkcjonalności i ulepszenia wydajności, które zostały zainspirowane przez społeczność użytkowników Solidworks, pozwalają innowacyjnym inżynierom na bardziej efektywną pracę oraz tworzenie wyższej jakości produktów w krótszym czasie.

oprogramowanie Solidworks

Użytkownicy Solidworks 2022 mogą także wykorzystać możliwości, jakie niesie współpraca w ramach platformy 3DEXPERIENCE firmy Dassault Systèmes i zwiększać przewagę konkurencyjną poprzez dostęp do portfolio rozwiązań 3DEXPERIENCE Works.

oprogramowanie Solidworks

Najważniejsze udoskonalenia w oprogramowaniu Solidworks 2022:

    • Nowe toki pracy i ulepszenia funkcjonalności związane z projektowaniem złożeń i części, uszczegóławianiem rysunków, symulacją i zarządzaniem danymi produktu.
    • Nowe funkcjonalności jak modelowanie hybrydowe i kreator śrub dwustronnych
    • Ulepszenia interfejsu użytkownika dotyczące paska skrótów, zarządzania konfiguracją, tolerancji geometrycznych i innych.
    • Poprawa jakości i wydajności podczas pracy z dużymi złożeniami, importowania plików STEP, IFC i DXF/DWG, uszczegóławiania rysunków i zarządzania danymi produktu.
    • Automatyczna optymalizacja wydajności złożenia bez obaw o tryby i ustawienia.
    • Najszybsze jak dotąd otwieranie grafik z poprawioną jakością wyświetlania.
    • Dostęp do cyfrowego środowiska współpracy platformy 3DEXPERIENCE, w celu zwiększenia innowacyjności i bardziej efektywnego podejmowania decyzji.
    • Dostęp do 3DEXPERIENCE Works - rozszerzonego portfolio aplikacji chmurowych do projektowania, konstrukcji, symulacji, produkcji i zarządzania danymi.

Źródło: Dassault Systèmes

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę