elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Nowa obudowa hermetyczna ZP240.190.105 z akcesoriami w ofercie firmy Kradex

Kradex
Reklama
Reklama

Obudowy hermetyczne z serii ZP marki Kradex przeznaczone są do wszelkich urządzeń, przy których zachodzi konieczność hermetycznego zamknięcia. Dostępne są wersje z ABS oraz z PC. Pokrywa z zapadem na klawiaturę lub naklejkę może być wykonana z przezroczystego poliwęglanu. Obydwie części obudowy skręcane są niewypadającymi śrubami M3. W słupkach montażowych istnieje możliwość zamontowania tulejek bez rozwiercania.

Akcesoria

Reklama

Uchwyty montażowe

Uchwyty montażowe umożliwiają przymocowanie urządzenia do ściany bez konieczności otwierania pokrywy. Jest to przydatne, gdy zachodzi konieczność montowania urządzenia w niesprzyjających warunkach (np. w klimacie tropikalnym) lub jeśli na obudowie znajduje się plomba gwarancyjna.

© Kradex

Zawiasy

Reklama

Wyposażone są w blokadę, która zatrzymuje pokrywę w pozycji otwartej w przypadku, gdy pokrywa otwiera się do góry. Dostępne w dwóch wersjach: z blokadą, drugi bez. Do montażu zawiasów niezbędne jest wyfrezowanie otworów w pokrywie i podstawie. Usługę można zamówić bezpośrednio w firmie Kradex. Możliwe jest także zlecenie złożenia i przykręcenia zawiasu do obudowy.

© Kradex

Powyższe akcesoria dostępne są jako opcja dodatkowa.

Produkty można zobaczyć i kupić w sklepie internetowym pod adresem: www.kradex.com.pl

Dodatkowe pytania: kradex@kradex.com.pl

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama