Nowa obudowa hermetyczna ZP240.190.105 z akcesoriami w ofercie firmy Kradex

Kradex

Obudowy hermetyczne z serii ZP marki Kradex przeznaczone są do wszelkich urządzeń, przy których zachodzi konieczność hermetycznego zamknięcia. Dostępne są wersje z ABS oraz z PC. Pokrywa z zapadem na klawiaturę lub naklejkę może być wykonana z przezroczystego poliwęglanu. Obydwie części obudowy skręcane są niewypadającymi śrubami M3. W słupkach montażowych istnieje możliwość zamontowania tulejek bez rozwiercania.

Akcesoria

Uchwyty montażowe

Uchwyty montażowe umożliwiają przymocowanie urządzenia do ściany bez konieczności otwierania pokrywy. Jest to przydatne, gdy zachodzi konieczność montowania urządzenia w niesprzyjających warunkach (np. w klimacie tropikalnym) lub jeśli na obudowie znajduje się plomba gwarancyjna.

© Kradex

Zawiasy

Wyposażone są w blokadę, która zatrzymuje pokrywę w pozycji otwartej w przypadku, gdy pokrywa otwiera się do góry. Dostępne w dwóch wersjach: z blokadą, drugi bez. Do montażu zawiasów niezbędne jest wyfrezowanie otworów w pokrywie i podstawie. Usługę można zamówić bezpośrednio w firmie Kradex. Możliwe jest także zlecenie złożenia i przykręcenia zawiasu do obudowy.

© Kradex

Powyższe akcesoria dostępne są jako opcja dodatkowa.

Produkty można zobaczyć i kupić w sklepie internetowym pod adresem: www.kradex.com.pl

Dodatkowe pytania: kradex@kradex.com.pl

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę