Lubelskie Targi Energetyczne Energetics

Targi Lublin

W dniach 13-15 listopada 2018 r. w Lublinie odbędzie się XI edycja Lubelskich Targów Energetycznych Energetics, jednego z najważniejszych wydarzeń w branży energetyczej w naszym kraju. Partnerem głównym tego wydarzenia jest PGE Dystrybucja.

Targi Energetyczne Energetics to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki. W tym roku organizatorzy podkreślają szczególną rolę innowacji w energetyce oraz wykorzystania nowoczesnych technologii w tym obszarze.

Reklama

Ekspozycja targowa obejmie ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców, m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, inteligentnych sieci energetycznych, energii odnawialnej, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT.

Targi skupiają zwiedzających nie tylko z Polski, ale ze względu na bliskość również m.in. z Białorusi, Ukrainy, Rosji, reprezentujących sektory: paliwowo-energetyczny, elektromaszynowy, wydobywczy, budowlany, metalurgiczny oraz motoryzacyjny. W tym gronie znajdują się pracownicy zakładów energetycznych, elektrowni, elektrociepłowni, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, hurtowni elektrycznych, przedstawiciele biur projektowych branży elektrycznej i budowlanej, firm wykonawczych władz samorządowych, a także inżynierowie, elektrycy i instalatorzy.

Dopełnieniem ekspozycji będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących (konferencje, seminaria, szkolenia) przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi.

Reklama

Wstęp na targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej: www.energetics.targi.lublin.pl.

Godziny otwarcia targów:
13-14 listopada 2018 godz. 9.00 – 17.00
15 listopada 2018 godz. 9.00 – 15.00

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin,

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę