Leuze po raz kolejny na targach SPS w Norymberdze

Leuze po raz kolejny na targach SPS w Norymberdze Leuze

W dniach 8-10 listopada Leuze po raz kolejny zaprezentuje się na targach SPS w Norymberdze. Tym razem Sensor People planują coś więcej niż tylko spotkania z klientami na stoisku. W ramach targów skorzystać będzie można również z możliwości indywiudualnego zwiedzania wirtualnego salonu Leuze oraz wziąć udział w webinariach śniadaniowych.

Hasło tegorocznych Leuze Experience Days SPS Special brzmi "Connect to Focus – Włącz Uwagę". Klienci Leuze mogą teraz wybierać spośród trzech różnych formuł uczestnictwa: Mogą zaplanować osobiste spotkanie z Sensor People na miejscu, na targach w Norymberdze, zarezerwować indywidualną wycieczkę po wirtualnym salonie wystawowym Leuze, wziąć udział w webinariach śniadaniowych lub nawet połączyć ze sobą wszystkie trzy formaty.

Leuze na miejscu w Norymberdze

Specjaliści od Czujników zaprezentują najważniejsze atrakcje w postaci produktów stosowanych w procesach produkcji i pakowania, jak również rozwiązania dla intralogistyki. Znajdą się tam miedzy innymi innowacyjny czujnik widełkowy GSX, który łączy w sobie zalety urządzeń wykorzystujących światło i ultradźwięki. Ponadto zaprezentowana będzie nowa, elastyczna jednokierunkowa bariera świetlna o wysokiej wydajności LS25C. Na targach zostaną również pokazane kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa oraz możliwości zarządzania ich zintegrowanymi interfejsami.

Indywidualna wycieczka po wirtualnym salonie wystawowym Leuze

Równolegle z obecnością na targach Leuze może zaproponować swoim partnerom cyfrową alternatywę dla wizyty w Norymberdze. Klienci Leuze będą mogli zarezerwować zwiedzanie wirtualnej platformy Leuze Experience. Podobnie jak w przypadku innych formuł uczestnictwa, Sensor People przedstawią swoim klientom nowości oraz innowacje prezentowane na targach. Zwiedzanie z osobistym doradcą handlowym Leuze odbywa się indywidualnie. Daje to możliwość wirtualnego uczestnictwa w targach SPS.

Webinaria śniadaniowe Leuze

Ponadto, w dniach 24-25 listopada, Leuze oferuje swoim klientom możliwość wzięcia udziału w licznych webinariach. W ich trakcie Sensor People zaprezentują swoje zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa dla ochrony dostępu z dynamiczną adaptacją formatu. Uczestnicy mogą również spodziewać się nowych produktów z gamy laserowych systemów pozycjonowania, dedykowanych do zabudowy w ograniczonej przestrzeni. Zagadnienia dla branży opakowań będą przede wszystkim dotyczyły czujników w wykonaniu ze stali nierdzewnej oraz integracji systemów do pracy w sieci: doskonałego połączenia czujników z interfejsem.

Nowe rozwiązanie bezpieczeństwa Leuze: ochrona dostępu z dynamiczną adaptacją formatu
Nowe rozwiązanie bezpieczeństwa Leuze: ochrona dostępu z dynamiczną adaptacją formatu

Źródło:Leuze

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę