KR CYBERTECH nano ARC – roboty przemysłowe do zastosowań torowych

KR CYBERTECH nano ARC – roboty do zastosowań torowych KUKA

Rodzina produktów KR CYBERTECH nano ARC firmy KUKA jest przeznaczona do zastosowań torowych, takich jak spawanie w osłonie gazów ochronnych oraz nakładanie kleju i środka uszczelniającego. Te roboty przemysłowe cechuje doskonała wydajność i jednocześnie duża gęstość mocy – dla zapewnienia maksymalnej ekonomiczności przy niskich kosztach.

Niedrogie, elastyczne roboty do zastosowań w procesach spawania w osłonie gazów obojętnych, klejenia i nanoszenia lub cięcia laserowego

Dzięki nowym strukturom regulatorów roboty przemysłowe z rodziny KR CYBERTECH nano ARC cechuje bardzo wysoka dokładność ruchu po torze i prędkość. Wartości przyspieszenia i nowa ergonomia, zapewniona dzięki niewielkiemu zasięgowi krawędzi kolizyjnych, świadczą o tym, że te roboty świetnie nadają się do przemieszczeń torowych zarówno na najwyższym poziomie, jak również głęboko we wnętrzu podzespołów. Dzięki bardzo dokładnemu stopniowaniu udźwigu wynoszącemu 6 i 8 kilogramów jest to idealny robot do różnorodnych zastosowań.

Źródło: KUKA

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę