Komponenty i systemy elektroniczne firmy Conrad

Komponenty i systemy elektroniczne firmy Conrad Ridvan - stock.adobe.com

Komponenty i systemy elektroniczne podlegają zmienności rynkowej. Problemy związane z łańcuchem dostaw i wahania cen mają wpływ na firmy we wszystkich branżach, niezależnie od ich wielkości. Obecna sytuacja wymaga stabilnej i niezawodnej logistyki. Długoterminowe relacje z dostawcami i producentami, a także współpraca ze znanymi markami, takimi jak Molex, Lapp i TE-Connectivity, sprawiają, że Conrad jest idealnym wyborem, jeśli chodzi o zaopatrzenie w komponenty i systemy elektroniczne klasy przemysłowej. Co więcej, Conrad oferuje korzystne warunki, które dotyczą zarówno niewielkich zamówień, jak i zakupów hurtowych. 

Powiązane firmy

Helukabel Polska Sp. z o.o.

Rozwiązania dla złożonych projektów

Aby zapewnić zrównoważony rozwój i innowacyjność w branżach takich jak automatyka, robotyka, biomechanika, elektronika użytkowa, mechatronika i energia odnawialna, potrzebne są odpowiednie komponenty i systemy elektroniczne. Asortyment dostarczany przez Conrad Sourcing Platform obejmuje złącza, okablowanie, przewody, przekaźniki, czujniki, technologię laserową i wiele więcej. Conrad Electronic oferując produkty zaprojektowane z myślą o potrzebach firm działających w sektorze produkcyjnym, infrastrukturalnym i usługowym. Obejmuje to również świadczenie różnorodnych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb, które obejmują kable o niestandardowej długości, wsparcie w produkcji płytek drukowanych i e-Procurement w celu usprawnienia procesu zakupów. 

Zrównoważone wykorzystanie zasobów

Jak uczynić przyszłość bardziej energooszczędną? Firma Conrad dostarcza wymagane komponenty i systemy elektroniczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o skrzynki przyłączeniowe generatorów do systemów fotowoltaicznych firmy Phoenix Contact, czy trwałe złącza PV firmy Helukabel. Produkty wiodących marek pomagają zwiększyć wydajność magazynowania energii, dystrybucji energii i wdrażania technologii inteligentnych sieci i inteligentnych fabryk oraz zapewniają, że wykorzystujemy zasoby w zrównoważony sposób.  

Nowoczesna produkcja i transport

Zwiększenie wydajności, produktywności, bezpieczeństwa i higieny pracy. Zwiększenie jakości. Oszczędność czasu i pieniędzy podczas produkcji i transportu. Systemy elektroniczne są zarówno podstawą, jak i czynnikiem napędzającym wszystkie nowoczesne, zautomatyzowane, cyfrowe procesy produkcyjne i logistyczne. Platforma zaopatrzeniowa Conrad dostarcza m.in. wysokowydajne przekaźniki Finder, niezawodne złącza przemysłowe Lapp przeznaczone dla fabryk, maszyn i urządzeń, technologie komunikacyjne Ewon i Ixxat, niezawodne systemy sterowania Siemens oraz precyzyjne urządzenia do automatyzacji procesów produkowane przez Kern.
 
Źródło: Conrad Electronic

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę