elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Heilind Electronics rozszerza asortyment czujników temperatury

Heilind Electronics
Reklama
Reklama

Firma Heilind Electronics, wiodący dystrybutor komponentów elektronicznych na całym świecie, ogłosiła nowe partnerstwo – z przedsiębiorstwem TEWA, czołowym producentem m.in. termistorów NTC.

Linia czujników temperatury TEWA uzupełni istniejące portfolio produktów firmy Heilind standardowymi i niestandardowymi czujnikami temperatury opartymi na NTC, PTC, RTD, TC i innych elementach czujnikowych. Urządzenia te mogą być stosowane do pomiaru temperatury w zastosowaniach konsumenckich i przemysłowych – szczególnie tych, które wymagają stabilnych temperatur pracy w zakresie od 80°C do 1000°C.

Reklama

Termistory NTC charakteryzują się wysoką czułością termiczną, licznymi konfiguracjam – i fizycznymi, i elektrycznymi - oraz wytrzymałością mechaniczną i elektryczną. To czyni je najbardziej uniwersalnymi czujnikami do krytycznych zastosowań w zakresie pomiaru i regulacji temperatury, a liczne zastosowania czujników firmy TEWA, oprócz tych wskazanych, obejmują również produkty do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, kotły, chłodnictwo, motoryzację, oprzyrządowanie, komunikację i biomedycynę.

Źródło: Heilind Electronics

 

Reklama
Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama