Grupa Renex z tytułem „Przedsiębiorstwo na Medal”

Renex doceniony w plebiscycie „Przedsiębiorstwo na Medal” Pixabay

Grupa Renex została nagrodzona w plebiscycie „Przedsiębiorstwo na Medal” organizowanym przez Zakład Zarządzania Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku. Plebiscyt ten ma za zadanie wyróżnić firmy, które wykazują wysoki stopień innowacyjności, przedsiębiorczości oraz społecznej odpowiedzialności.

Grupa Renex została doceniona za wkład, jaki wnosi w upowszechnianie wiedzy specjalistycznej, oraz za wsparcie szkoleniowe, jakiego dostarcza szkołom i uczelniom technicznym oraz firmom z branży elektronicznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Przyznając kwalifikację, uwzględniono również rolę, jaką w opracowywaniu i promocji nowoczesnych technologii w regionie odgrywa założone przez Grupę Centrum Technolgiczno-Szkoleniowe.

Jak zapowiadzieli przedstawiciele obydwóch stron, jest to dopiero pierwszy krok w nawiązywaniu w współpracy pomiędzy Grupą Renex a Zakładem Zarządzania PUZ we Włocławku.

Bardzo cieszą nas lokalne inicjatywy i to wyróżnienie. Zawsze byliśmy dumni z tego, że niezmiennie – od ponad 30 lat – jesteśmy firmą z Włocławka. Chcemy wspierać rozwój naszego miasta i regionu. Uważamy, że współpraca na płaszczyźnie edukacja biznes jest niezbędna, by taki rozwój miał miejsce  komentowali Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić – właściciele Renex Group.

Źródło: Renex

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę