Grupa Renex rozszerza programy szkoleniowe

Grupa RENEX rozszerza programy szkoleniowe Pixabay

Jedna z największych polskich firm z branży elektronicznej poinformowała o ogłoszeniu naboru na praktykantów – uczniów i absolwentów szkół technicznych.

Specjalizująca się w opracowywaniu nowych technologii w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych Grupa Renex oferuje praktyki, które mogą odbywać się w wybranej przez aplikującego sferze działalności firmy. Jeśli jednak ktoś ma problemy z podjęciem odpowiedniej decyzji w kwestii pomocy, w wyborze może skorzystać z udostępnionych specjalistów. Obszary, w których swoich sił mogą spróbować chętni, to: robotyka, automatyzacja procesów produkcyjnych czy montaż pakietów elektronicznych.

Wiele osób, które zaczynało współpracę z nami w formie praktyk – często szukając swojej drogi zawodowej i rozwijając swoje umiejętności  pracuje dziś w naszej Grupie i zajmuje wysokie stanowiska kierownicze i zarządzające. Ponadto ze względu na to, że nasze struktury prężnie się rozwijają  w wielu działach – w wielu różnych specjalizacjach  pojawiły się w ostatnim czasie również bardzo ciekawe oferty pracy. Widać więc droga kariery w naszej firmie stoi otworem – komentowali Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić.

Źródło: RENEX

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę