elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Grupa Renex rozszerza programy szkoleniowe

Pixabay
Reklama
Reklama

Jedna z największych polskich firm z branży elektronicznej poinformowała o ogłoszeniu naboru na praktykantów – uczniów i absolwentów szkół technicznych.

Specjalizująca się w opracowywaniu nowych technologii w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych Grupa Renex oferuje praktyki, które mogą odbywać się w wybranej przez aplikującego sferze działalności firmy. Jeśli jednak ktoś ma problemy z podjęciem odpowiedniej decyzji w kwestii pomocy, w wyborze może skorzystać z udostępnionych specjalistów. Obszary, w których swoich sił mogą spróbować chętni, to: robotyka, automatyzacja procesów produkcyjnych czy montaż pakietów elektronicznych.

Reklama

Wiele osób, które zaczynało współpracę z nami w formie praktyk – często szukając swojej drogi zawodowej i rozwijając swoje umiejętności  pracuje dziś w naszej Grupie i zajmuje wysokie stanowiska kierownicze i zarządzające. Ponadto ze względu na to, że nasze struktury prężnie się rozwijają  w wielu działach – w wielu różnych specjalizacjach  pojawiły się w ostatnim czasie również bardzo ciekawe oferty pracy. Widać więc droga kariery w naszej firmie stoi otworem – komentowali Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić.

Reklama

Źródło: RENEX

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama