Farnell zdobywa nagrodę "Europejskiego dystrybutora e-katalogów roku"

Farnell "Europejskim dystrybutorem e-katalogów roku" Farnell

Firma Farnell została uhonorowana przez Molex prestiżową nagrodą "Europejskiego dystrybutora e-katalogów w 2022 roku". Nagroda jest wyrazem uznania dla wyjątkowych wysiłków i zaangażowania firmy Farnell w rozszerzanie linii produktów Molex oraz jej wyjątkowych relacji marketingowych z dostawcami w branży.

Coroczne nagrody Molex przyznawane Dystrybutorom Roku w Europie są wyrazem uznania dla regionalnych sukcesów cenionych partnerów dystrybucyjnych firmy. Program nagród wyróżnia dystrybutorów, których wysiłki przyczyniły się do rozwoju działalności Molex w całej Europie. 

Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Wielkiej Brytanii 27 czerwca 2023 r. Obecni byli przedstawiciele Farnell, w tym Simon Meadmore, Vice President Product and Supplier Management w Farnell Global, Andy Waller, Product Segment Lead w Farnell Global, Andreea Teodorescu, Director Global Supplier Marketingw Farnell Global oraz Rob Rospedzihowski, President Sales EMEA w Farnell Global.
    
Cieszymy się z otrzymania tej prestiżowej nagrody od firmy Molex w uznaniu naszego rozwoju wspieranego przez strategię inwestycji w produkty i działania marketingu cyfrowego – powiedział Simon Meadmore, Vice President, Product and Supplier Management w Farnell. – To wielki wysiłek zespołowy w organizacjach Molex i Farnell EMEA.

Molex ceni sobie współpracę nawiązaną ze swoimi dystrybutorami, która służy również jako podstawa tych nagród. Farnell i Molex łączą silne relacje oparte na wspólnym dążeniu do doskonałości, innowacyjności oraz ścisłej współpracy w celu zapewnienia naszym wspólnym klientom doskonałych usług i produktów. Cieszymy się, że możemy uhonorować Farnell tą nagrodą – stwierdził Paul Keenan, Sales Director for Europe Distribution w firmie Molex.

Ceremonia wręczenia nagród była dla Farnell i Molex okazją do przedstawienia wizji przyszłości i wspierania współpracy w celu osiągnięcia rentownego wzrostu.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę