Farnell świętuje 10 rocznicę otwarcia biura w Krakowie

Farnell świętuje 10 rocznicę otwarcia biura w Krakowie Farnell

Farnell świętuje 10-lecie istnienia swojego krakowskiego biura, dając możliwość poznania krakowskiego zespołu poprzez wirtualne prezentacje członków zespołu, którzy kryją się za sukcesem firmy.

Farnell świadczy wysokiej jakości usługi dystrybucyjne w Polsce od dekady, a obecna lokalizacja biura stanowi centrum kreatywności i wysokiej jakości obsługi oraz wsparcia klienta. Początkowo biuro zatrudniało 30 osób wspierających klientów w całej Europie Wschodniej. Od tego czasu zespół powiększył się ponad trzykrotnie, licząc obecnie ponad 100 pracowników, którzy pracują m.in. w obsłudze klienta, sprzedaży, zarządzaniu zasobami, ofertowaniu, marketingu, wsparciu technicznym, obsłudze prawnej, tłumaczeniach i zarządzaniu relacjami z klientami.

Chris Breslin, prezes grupy Farnell, odwiedził krakowskie biuro w ramach obchodów 10-lecia i spędził czas z zespołem. Podczas spotkania wyróżniono pracowników, którzy w Farnellu pracują od przynajmniej 10 lat. Nowa strona internetowa przedstawiająca krakowski zespół została stworzona by pokazać ludzi, którzy przyczynili się do sukcesu biura w Krakowie. Dzięki niej można wirtualnie poznać zespół i zapoznać się z dostępnymi kanałami w mediach społecznościowych, by dowiedzieć się więcej na temat ich hobby i zainteresowań, a także by lepiej zrozumieć, w jaki sposób role poszczególnych osób wpływają na usługi firmy Farnell świadczone klientom z całej Europy.

– W firmie Farnell ludzie stanowią nasz najsilniejszy zasób i od 10 lat w krakowskiej siedzibie świadczą najwyższej jakości usługi dystrybucji oraz zapewniają wsparcie klientom tego regionu świata  powiedziała Sabina Rozlach, dyrektor krakowskiego biura firmy Farnell. – Z gegraficznego punktu widzenia Kraków jest w sercu Europy, a tutejszy zespół to serce działań Farnella w regionie EMEA. Razem wspieramy tysiące klientów z 28 państw, pracując w 20 różnych językach i dając klientom pewność, że będą mogli pokonać napotykane przeszkody, by osiągać własne cele i być gotowymi na jutro. Jak dotąd mogliśmy się cieszyć ponad 3600 dniami spędzonymi razem w tej wspaniałej lokalizacji, a nasze działania napędzało łącznie ponad 800 tysięcy kubków kawy! Już teraz mamy ponad 100 pracowników w krakowskim biurze i planujemy w najbliższym czasie powiększyć zespół o 20%, co wynika z nieustannie odnotowywanego wzrostu oraz chęci zapewnienia wyjątkowego poziomu usług dla naszych klientów. Bardzo się cieszymy na myśl o tym, co przyniesie przyszłość dla naszego krakowskiego zespołu i dla klientów, których wspieramy w całej Europie. Jak zwykle poszukujemy też utalentowanych osób, które chciałyby dołączyć do naszego szybko rosnącego zespołu.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę