Etisoft w roli dostawcy etykiet dla firmy Autoliv

Etisoft w roli dostawcy etykiet dla firmy Autoliv Etisoft

Etisoft, producent i dostawca etykiet, elementów funkcyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań inżynierskich dla Przemysłu 4.0, został dostawcą etykiet do fabryk Autoliv, lidera w projektowaniu i wytwarzaniu samochodowych systemów bezpieczeństwa.

Zakończone pozytywnymi wynikami audyty pozwalają Etisoftowi na rozpoczęcie współpracy z tym międzynarodowym koncernem. Jest to jego kolejny klient z branży automotive. Autoliv jest zainteresowany szeroką ofertą etykiet. Etisoft specjalizuje się w obsłudze firm wieloodziałowych, a partnerami z branży motoryzacyjnej jest ponad 400 fabryk na świecie.

Jednym z oferowanych rozwiązań biznesowych są konsolidacje produkcji i dostaw etykiet. Etisoft realizuje je już dla innego z największych międzynarodowych koncernów motoryzacyjnych, współpracując w ten sposób z 50 zakładami. Zgodnie z misją firmy bezpieczna współpraca z klientami i dostawcami jest podstawą długofalowej, przejrzystej współpracy oraz kompleksowej obsługi. Ma to sprawiać, że przedsiębiorstwo jest postrzegane jako zaufany partner biznesowy.

Atutem Etisoft jako dostawcy etykiet we współpracy z przedsiębiorstwami z branży motoryzacyjnej jest ponadto zgodność z systemem IATF 16949, międzynarodową normą dla systemu zarządzania jakością w motoryzacji.

Źródło: Etisoft

 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę