elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Endress+Hauser i Magma z umową partnerską

Endress+Hauser
Reklama
Reklama

Umowa podpisana 22 września br. między Endress+Hauser, kompleksowym dostawcą urządzeń kontrolno-pomiarowych dla wielu branż przemysłu, oraz Magmą, czyli firmą projektującą instalacje i wdrażającą systemy automatyki przemysłowej, to kolejny krok w wieloletniej współpracy obu firm.

 Z firmą Endress+Hauser współpracujemy od dawna. Podpisana umowa partnerska pozwoli nam jeszcze bardziej zacieśnić współpracę – mówi Maciej Alksnin, CEO w firmie Magma. Umowa skupia się na takich zagadnieniach jak: szkolenie i rozwój kompetencji pracowników, wymiana informacji związanych z sytuacją rynkową i możliwymi szansami sprzedażowymi oraz wzajemna promocja. Pierwszym wspólnym działaniem po podpisaniu umowy jest organizacja cyklu konferencji poświęconych Industry 4.0, w których firma Magma przybliży klientom technologię innowacyjnych rozwiązań „inteligentnych maszyn”.

Reklama

To trend, który jest obecnie wdrażany na całym świecie i będzie obowiązywał przez długie lata – powiedział Mirosław Gruchot, również CEO w firmie Magma, a Maciej Turkiewicz, dyrektor sprzedaży w Endress+Hauser, dodał, iż obszar działalności firm pokrywa się, natomiast oferty i nabyte przez lata doświadczenie uzupełniają. Stąd decyzja, aby wykorzystać te atuty i wspólnie budować przewagę konkurencyjną.

Umowa została zawarta na 2 lata. Firmy planują szereg spotkań, na których będą podejmować decyzję o kolejnych działaniach.

Reklama

Źródło: Endress+Hauser

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama