Endress+Hauser i Magma z umową partnerską

Endress+Hauser i Magma z umową partnerską Endress+Hauser

Umowa podpisana 22 września br. między Endress+Hauser, kompleksowym dostawcą urządzeń kontrolno-pomiarowych dla wielu branż przemysłu, oraz Magmą, czyli firmą projektującą instalacje i wdrażającą systemy automatyki przemysłowej, to kolejny krok w wieloletniej współpracy obu firm.

 Z firmą Endress+Hauser współpracujemy od dawna. Podpisana umowa partnerska pozwoli nam jeszcze bardziej zacieśnić współpracę – mówi Maciej Alksnin, CEO w firmie Magma. Umowa skupia się na takich zagadnieniach jak: szkolenie i rozwój kompetencji pracowników, wymiana informacji związanych z sytuacją rynkową i możliwymi szansami sprzedażowymi oraz wzajemna promocja. Pierwszym wspólnym działaniem po podpisaniu umowy jest organizacja cyklu konferencji poświęconych Industry 4.0, w których firma Magma przybliży klientom technologię innowacyjnych rozwiązań „inteligentnych maszyn”.

Powiązane firmy

Endress+Hauser Polska

To trend, który jest obecnie wdrażany na całym świecie i będzie obowiązywał przez długie lata – powiedział Mirosław Gruchot, również CEO w firmie Magma, a Maciej Turkiewicz, dyrektor sprzedaży w Endress+Hauser, dodał, iż obszar działalności firm pokrywa się, natomiast oferty i nabyte przez lata doświadczenie uzupełniają. Stąd decyzja, aby wykorzystać te atuty i wspólnie budować przewagę konkurencyjną.

Umowa została zawarta na 2 lata. Firmy planują szereg spotkań, na których będą podejmować decyzję o kolejnych działaniach.

Źródło: Endress+Hauser

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę